reklama

Vďaka trom študentkám bude v Trnave beh nočnými ulicami UCM Night Run

Beh nočnou Trnavou alebo oficiálne UCM Night Run! je názov nového podujatia, ktoré organizujú v rámci svojej semestrálnej práce tri študentky Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Lucia Mravcová, Monika Farkašová a Mária Bieleschová prišli v rámci svojich študijných povinností s myšlienkou usporiadania behu večernými ulicami Trnavy.

Beh je v Trnave obľúbený, preto sme dlho neváhali a voľba bola jasná. Zúčastniť sa môže každý, kto má chuť si zašportovať. UCM Night Run! bude najmä o spoločnom stretnutí ľudí, ktorí sa chcú rozhýbať a radi behajú. Konečný výsledok či poradie v cieli nebudú úplne najdôležitejšie,“ vysvetľujú organizátorky.

night-run-plagat

Aj napriek tomu, že v prvom rade pôjde o zábavu a dobrý pocit z pohybu večernými ulicami mesta, pre najrýchlejších bežcov v kategóriách mužov aj žien budú pripravené vecné ceny.

Štart behu je naplánovaný na utorok 19. novembra o 19. hodine pred sídlom UCM na námestí Jozefa Herdu 2.

Pobeží sa jeden okruh s dĺžkou približne 4,5 kilometra. Každý účastník dostane vlastné štartové číslo.

Veríme, že už na prvý ročník príde dostatok ľudí, počítame s účasťou približne 100 bežcov. Naším zámerom je vybudovať tradíciu tohto podujatia,“ prezradili plány Lucia Mravcová a Monika Farkašová.

Trasa zavedie bežecký pelotón po štarte cez Zelený kríček do Promenády, k Evanjelickému domu, na pešiu zónu, Trojičné námestie, bežať sa bude aj cez Schneiderovu uličku, cez most smerom k poliklinike, odkiaľ sa bežci vrátia späť za mestské hradby a cez Jeruzalemskú ulicu dobehnú do cieľa.

Účasť na podujatí je pre každého bezplatná. Podmienkou je iba registrácia na e-mailovej adrese ucmnightrun@gmail.com.

Záujemcovia sa budú môcť zaregistrovať aj priamo na mieste hodinu pred štartom.

MAPA UCM NIGH RUN! (Klikni pre zväčšenie)
Night-run-mapa

Udalosť môžete sledovať aj na Facebooku, link TU.

Ulož ako PDF
Napísal 13. novembra 2013 13:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vďaka trom študentkám bude v Trnave beh nočnými ulicami UCM Night Run”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.