reklama

Beh večernými ulicami Trnavy UCM NIGHT RUN sa pobeží v utorok už po tretí raz

Beh večernými ulicami Trnavy organizovaný študentkami Univerzity sv. Cyrila a Metoda napíše v utorok 20. októbra už svoju tretiu kapitolu. Podujatie UCM NIGHT RUN si vďaka dvom vydareným ročníkom získalo medzi bežcami vysoký kredit.

Prvé dve dejstvá UCM NIGHT RUN absolvovalo spolu takmer 900 športovcov. Aj teraz očakávajú organizátori – študentky Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave Monika Farkašová a Lucia Mravcová, ktorým „kryjú chrbát“ kreatívci z Ej bisťu a ich vlastná almamater – na štarte niekoľko stoviek bežcov.

Po vlaňajšom pozitívnom prijatí zostáva trasa s dĺžkou 7,2 kilometra nezmenená. Bežecký pelotón povedie aj cez viaceré historické uličky a centrum mesta.

„Aby nikto nezabdlúdil, na trase budú navigovať dobrovoľníci. Bežcov budú sprevádzať aj cyklisti z trnavského CK Olympik,“ pripomína zakladateľka akcie Monika Farkašová.

night-run2-5

Štart aj cieľ pretekov bude pred budovou Univerzity sv. Cyrila a Metoda na Námestí Jozefa Herdu.

Pred samotnými pretekmi sa pár metrov od štartu účastníci podujatia môžu rozohriať pri spoločnej rozcvičke. „Je to novinka, veríme, že v chladnom počasí bežci túto možnosť ocenia,“ hovorí M. Farkašová.

Štartovný výstrel zaznie v utorok 20. októbra o 19. hodine. Každý prihlásený bežec dostane štartové číslo v čipom, ktorý mu odmeria zabehnutý čas.

„Použijeme systém od profesionálneho dodávateľa. Každý účastník po dobehnutí bude vedieť svoj čas aj pozíciu. Výsledky budú spracované presne a rýchlo,“ konštatuje Monika a pripomína, že UCM NIGHT RUN je v prvom rade priateľským podujatím a športové výkony sú až na druhom mieste.

„Chceme, aby sa ľudia prišli tešiť z pohybu, stretli sa a vychutnali si spoločne jedinečnú atmosféru večernej Trnavy,“ zdôrazňujú organizátorky.

Kompletné informácie o podujatí nájdete na www.ucmnightrun.fmk.sk.

Organizátori uprednostňujú prihlasovanie online, osobne v deň podujatia bude možné prihlásiť sa priamo v budove UCM od 14. do 15.30 hodiny.

Link na online prihlasovanie nájdete tu.

Udalosť na Facebooku: www.facebook.com/nightrunucm/timeline

Mapa UCM Night Run:
mapka2

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2015 9:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.