reklama

UCM Night Run vyšiel aj vďaka Prestige Parku

-inzercia-

V Trnave sa uskutočnila už tradičná športová akcia UCM Night Run. Išlo o tretí ročník a opäť sa stretol s veľkým ohlasom medzi Trnavčanmi. Do nočného behu Trnavou sa zapojili stovky mladých ľudí a podujatie malo vysokú úroveň.

„Vďaka patrí najmä sponzorom, bez ktorých by sa toto jedinečné podujatie nemohlo zorganizovať,“ povedala event manažérka podujatia Monika Farkašová. Prestige Park ako najväčší poskytovateľ nájomného bývania v Trnave si túto úspešnú akciu nemohol nevšimnúť a bez váhania ju tiež sponzorsky podporil.

Ako sami povedali, viedol ich k tomu fakt, že u nich množstvo mladých ľudí býva a záleží im, aké možnosti trávenia voľného času majú v Trnave vytvorené. Preto radi pomohli k spestreniu voľného času pútavým nočným behom Malým Rímom, ktorý organizuje Univerzita Cyrila a Metoda v Trnave.

prestige-ext
Prestige Park

UCM Night Run

Samotný beh viedol z Námestia Jozefa Herdu po Hlbokej ulici k City Arene, odtiaľ po Kapitulskej, smerom na Trhovú a cez pešiu zónu do promenády až k Zelenému kríčku. Beh pokračoval po Františkánskej ulici až na Trojičné námestie, následne prešiel poza Hrubý kostol a okolo hradieb smerom k Trnavskej univerzite.

Odtiaľ sa celý pelotón pozostávajúci zo stoviek mladých ľudí presunul po Pekárskej na Rybníkovú ulicu opäť k sídlu Univerzity sv. Cyrila a Metoda. Trať mala rovnako ako v minulom ročníku 7,2 km a z víťazstva sa tešil Alexander Jablokov, ktorému sa podarilo pokoriť aj minuloročný čas o 34 sekúnd.

Prestige Park bol pri tom!

Bol to už tretí ročník nočného behu Trnavou, ale prvý ročník pre Prestige Park ako sponzora podujatia.

„Vedeli sme, do čoho ideme, UCM Night Run je skvelá akcia a chceli sme byť pri tom,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar. Tvrdí, že neľutuje ani jedno euro, ktoré do akcie dali.

„Našou filozofiou v Prestige Parku je ponúknuť ľuďom také služby a také pohodlie, ktoré v Trnave nenájdu. Bez toho, aby to malo vplyv na cenu nájomného,“ vysvetľuje Mäsiar.

Preto podľa neho Prestige Park podporil akciu, ktorá je v Trnave jedinečná. „Tak ako vytvárame podmienky na čisté a bezpečné bývanie s kvalitnými službami pre mladých ľudí a rodiny v Prestige Parku, tak sme išli aj do tohto podujatia,“ tvrdí.

Svoje poďakovanie Prestige Parku vyjadrila aj event manažérka celého podujatia Monika Farkašová. „Napriek nepriaznivému počasiu sa behu Trnavou zúčastnilo veľa mladých ľudí a vďaka sponzorom ako je napríklad Prestige Park, si podujatie drží vysoký štandard a za to im ďakujeme,“ uzavrela.

Viac info na www.prestigepark.sk, tel.: 0907 145 010

NR

NR1

NR2

Ulož ako PDF
Napísal 26. októbra 2015 13:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “UCM Night Run vyšiel aj vďaka Prestige Parku”

 1. 1
  Lubo says:

  Nabuduce by mohli po sebe aj spratat smerove sipky. Vsimol som si ich na viacerych meistach. A vrchol je nasprejovana dlazba na pesej zone pri divadle.

  • 1.1
   monika says:

   Milý Ľubo, šípky boli odstránené do dvoch dní a šípky na zemi sú nasprejované kriedou, ktorá po prvom daždi zmizne, takže nemajte strach. :)

   • 1.1.1
    kwako says:

    mila monika, tuto sa musim zastat luba, pretoze slusne povedane, nevravis uplne celkom pravdu, kedze beh sa konal v utorok a ja som sa v sobotu naobed bavil s mojou malou dcerkou tym, ze sme sa po meste tulali od sipky k sipke a sutazili kto najde dalsiu.

   • 1.1.2
    majo says:

    Na Hlbokej boli este minuly tyzden pozostatky z predosleho behu!

  • 1.2
   Lubos says:

   Treba v prvom rade hladat niečo negativne, tak to má byt!

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.