reklama

V krásnom prostredí kaštieľskeho parku v Dolnej Krupej sa uskutoční bežecké podujatie Night Run Apimed

V Dolnej Krupej pripravujú atraktívnu novinku pre všetkých prívržencov behu. Začiatkom augusta sa uskutoční v historickom kaštieľskom parku päťkilometrový nočný beh.

Autorom myšlienky je Drahomír Horváth, podporili ju aj starosta Dolnej Krupej Marek Dekan a poslanci obecného zastupiteľstva.

Night Run Apimed odštartuje 3. augusta 2019 o 21. hodine. Vytýčený okruh v kaštieľskom parku má dĺžku 5 kilometrov, cieľ bude na ihrisku.

Organizátori už čoskoro spustia online registráciu účastníkov.

Generálnym partnerom podujatia je Medovinárstvo Apimed.


Atraktívne podujatie odštartuje 3. augusta

„Celá trať bude osvetlená solárnymi svietidlami, osvetlené budú aj dominanty historického areálu kaštiela – samotný kaštieľ, ale aj grota, sekvoja či platany. Night Run Apimed má okrem športovej stránky za cieľ ukázať krásy a potenciál Dolnej Krupej,“ povedal Drahomír Horváth.

Účastnícky limit je stanovený na 300 bežcov. V cene štartovného (12 eur) je zahrnutá pre každého účastníka pamätná medaila, medovina ružová grófka, zapožičanie čelovky a čipu na meranie času, minerálna voda a občerstvenie.

„Ďalšie informácie zverejníme už čoskoro. V tejto chvíli by som rád poďakoval Obci Dolná Krupá, ako aj manželom Kudláčovcom z Apimedu za podporu nielen nášho, ale aj ďalších kultúrnych a športových podujatí v našej obci,“ doplnil D. Horváth.

Ulož ako PDF
Napísal 22. marca 2019 8:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.