reklama

Nechajte sa inšpirovať šikovnými ľuďmi – Kubik a Akadémia vzdelávania prezentujú svoje aktivity

Akadémia vzdelávania a komunitné centrum Kubik na Pekárskej ulici v Trnave odprezentujú verejnosti v rámci dňa otvorených dverí svoje aktivity a činnosti.

Návštevníkov čakajú v sobotu 23. novembra od 12. do 18. hodiny zaujímavé prezentácie a workshopy.

Pripravený bude kultúrno-jazykový workshop Simona Dawsona pri čaji na tému rozdielov anglickej a slovenskej kultúry, o renesancii ruského jazyka a nových rozmeroch jeho využitia porozprávajú Kamila Kabirovová Mišíková a Saša Kabirov.

Tekvicovú pastvu pre oči aj chuťové poháriky poskytne vo svojom kulinárskom „okienku“ Ivan Ďurčány. Majster tohto umeniaz vás zasvätí do tajov sezónnosti a tvorivosti pri príprave jedál.

Techniku filigránu predstaví v tvorivej dielni Mária Balajková.

V rámci otvorených dverí v Kubiku budú otvorené ateliéry, ktoré si môžu návštevníci nielen obzrieť, ale aj sa pozhovárať so šikovnými výrobcami batohov na mieru, šperkov, talentovanými fotografmi alebo DJ-mi.

Občerstvenie zabezpečí „popup“ bar, o hudobný sprievod sa postará kapela Landfil.

Plagát:
kubik-AV-plagat

Ulož ako PDF
Napísal 22. novembra 2013 9:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.