reklama

Kubik nápadov organizuje v sobotu premiérový Trnavský blšák

Kubik nápadov pozýva verejnosť na Trnavský blšák. Trhovisko otvoria v sobotu 4. augusta o 9. hodine na ulici Andreja Žarnova 7 (oproti Figaru).

Predávať aj nakupovať môže prísť ktokoľvek.

Predpokladáme, že príde asi dvadsať predávajúcich. V tejto chvíli vieme, že v ponuke budú staré knihy, bicykle, platne alebo oblečenie. V princípe ide o to, aby ľudia ponúkli svoje použité, ale fungujúce veci, ktoré môžu byť pre iného stále osožné. Predávať sa môže naozaj čokoľvek,“ hovorí Matúš Hlinčík z Kubiku nápadov.

Kubik už zorganizoval v druhej polovici júla s úspechom aj premiérovú burzu kníh.

Organizátori poskytnú prihláseným predajcom vlastné miesta, zabezpečiť si však musia vlastný stolík alebo deku. Pre tých, ktorým sa priestor neujde, alebo prídu napríklad len s jednou – dvoma vecami, poskytnú miesto v spoločnom stánku Kubiku.

Akcia začína o 9. hodine a potrvá dovtedy, pokiaľ bude záujem. Vstupné je dobrovoľné pre predávajúcich aj kupujúcich.

Blší trh plánujeme organizovať približne štyri razy za rok. Je to dobrá príležitosť dať nepotrebným veciam novú šancu a kúpiť si niečo stále hodnotné a zaujímavé,“ dodal Matúš Hlinčík.

Registrácia predávajúcich prebieha formou e-mailu kubik.napadov@gmail.com. Je potrebné uviesť meno a priezvisko, kontakt a približný zoznam vecí, ktoré budú predávať.

Vstupné je dobrovoľné.

Ulož ako PDF
Napísal 1. augusta 2012 8:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.