reklama

Vianočné trhy zapĺňajú centrum, úspech má aj nová výzdoba na pešej zóne

Vianočné trhy v Trnave sú v plnom prúde. Piatkové slávnostné otvorenie spojené s rozžiarením 25-metrov vysokého vianočného stromu a mestskej veže sledovalo zaplnené Trojičné námestie.

Príjemne strávené chvíle vo vianočnom mestečku v centre Trnavy zaželali z hlavného pódia primátor mesta Vladimír Butko a organizátor Ivan Novotný.

Otvárací koncert zaobstarala piešťanská kapela Slniečko.

veniec-trnava
Vysvietený adventný veniec sa stal zakrátko vyhľadávaným miestom na spoločné fotenie

Trnavčania a návštevníci mesta si pochvaľujú aj novú výzdobu na pešej zóne. Mesto Trnava nainštalovalo pred radnicu veľký vysvietený adventný veniec, tradičný živý strom v tomto roku pre rekonštrukciu pešej zóny nahradil vkusný umelý stromček vysoký 6 metrov.

Veľkému záujmu sa tešila v sobotu aj zabíjačka spojená s predajom domácich zabíjačkových špecialít.

Sobotňajší večerný program otvoril dekan trnavskej farnosti Stanislav Vojtko, ktorý požehnal adventné vence na hlavnom pódiu a pred radnicou, a zároveň symbolicky zapálil prvú adventnú sviecu. Atmosféru podčiarklo vystúpenie detského speváckeho zboru Hviezdička pod vedením Michaely Vysokočovej z jezuitského kostola.

Program druhého večera Vianočných trhov, ktoré potrvajú ešte 23 dní, uzavrela vynikajúca funky kapela Mr. Moon z Bratislavy.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2013 10:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vianočné trhy zapĺňajú centrum, úspech má aj nová výzdoba na pešej zóne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.