reklama

Autor Cynickej obludy odprezentuje svoju novú knihu v Art klube

Autor satirického webu Cynická obluda a publicista Rado Ondřejíček príde vo štvrtok 5. decembra prezentovať svoju novú knihu Tekvicový prívarok pre dušu do Trnavy.

Kniha vyšla v polovici novembra ako výber takmer 60 textov, ktoré autorov publikoval na internete alebo v printových médiách.

Rado Ondřejíček písal pre kedysi mimoriadne obľúbený portál inZine, neskôr stál pri zrode projektu humno.sk. V súčasnosti vyjadruje svoje názory na dianie okolo nás najmä prostredníctvom Cynickej obludy.

tekv-pr
Z krstu knihy

FOTO: FB Rado Ondřejíček

O novej knihe Tekvicový prívarok pre dušu hovorí: „Je to môj subjektívny výber z takmer 2000 článkov, ktoré som za ten čas uverejnil. Snažil som sa skôr vyberať tie vtipnejšie, ale dostalo sa tam aj pár vážnejších,“ povedal pre portál Omédiách.com.

Stretnúť Rada Ondřejíčka a zoznámiť sa bližšie s jeho knihou máte možnosť vo štvrtok 5. decembra o 20. hodine v Art klube na Hlavnej ulici.

Ulož ako PDF
Napísal 2. decembra 2013 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.