reklama

Pri úniku plynu zomrel na Bratislavskej ulici servisný pracovník

V stredu 4. decembra došlo na Bratislavskej ulici v Trnave na čerpacej stanici v dôsledku úniku plynu k úmrtiu človeka.

Päťdesiatpäťročný servisný technik zo Zlatých Moraviec bol na mieste v rámci svojej profesie a prišiel odstrániť poruchu na plynárenskom zariadení.

cvicenie-hasici8

Ilustračné foto

Na mieste zasahovali aj príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

Zasahujúci hasiči premerali analyzátorom plynov koncentráciu látok v ovzduší, pričom bola nameraná vysoká koncentrácia metánu. Následne odstavili technologické zariadenie a počkali na príchod technika, ktorý odstránil poruchu,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Tomáš Bílik.

Muž vykonával servisné práce na čerpacej stanici LPG na Bratislavskej ulici v Trnave, kde bol privolaný pre poruchu. Pravdepodobne v dôsledku úniku plynu a následnej inhalácii došlo k úmrtiu technika. Ohliadajúci lekár nariadil vykonať pitvu, ktorá určí presné príčiny usmrtenia muža,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2013 8:31. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.