reklama

Vianoce v Divadle J. Palárika ponúknu štyri predstavenia

Trnavské Divadlo Jána Palárika bude sprístupnené aj v medzisviatočnom čase.

Vianoce v divadle ponúknu divákom štyri predstavenia: Tri letušky v Paríži, Meštiak šľachticom, Zlatý kľúčik a derniéru Eugena Onegina.

Romarnú komédiu sprevádzanú kolotočom bláznivých situácii zasadenú do zlatých 60. rokov Tri letušky v Paríži odohrajú v piatok 27. decembra o 19. hodine.

V sobotu 28. decembra so začiatkom o 19. hodine je na programe Moliérova komédia Meštiak šľachticom.

Rozprávkové Buratinove príhody v hre A. N. Tolstého Zlatý kľúčik, ktorú odpremiérovali len v polovici decembra, si môžete pozrieť v nedeľu 29. decembra o 16. hodine.

A napokon – posledným predstavením tohto roka v Divadle J. Palárika bude derniéra príbehu veľkej lásky Eugen Onegin v pondelok 30. decembra so začiatkom o 19. hodine.

Ďalšie informácie nájdete na www.djp.sk, e-mail: pokladna@djp.sk.

Plagát:
vian-divadlo

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2013 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.