reklama

Svetový tenorista Štefan Margita bude spievať v Divadle Jána Palárika

Do Spovednice Karola Lovaša na doskách trnavského Divadla Jána Palárika príde stály hosť Metropolitnej opery v New Yorku Štefan Margita.

Okrem spoločného rozprávania bývalého novinára, dnes katolíckeho kňaza Karola Lovaša a svetového tenoristu sa diváci môžu tešiť aj na piesne Mikuláša Schneidra Trnavského Keby som bol vtáčkom, Uspávanka či Mať moja v podaní Štefana Margitu.

Zaznejú tiež skladby z albumu Melancholie, ktoré Margita nahral minulý rok a za ktoré získal platinovú platňu.

margita
Štefan Margita

Košický rodák dnes žije v Prahe. Až do roku 2018 má podpísané zmluvy s najprestížnejšími opernými domami v Berlíne, Baden Badene, New Yorku, Chicagu, Paríži či Londýne.

V utorok 23. septembra 2014 budú mať jedinečnú príležitosť vidieť a počuť operného majstra aj návštevníci Divadla Jána Palárika v Trnave. Naplánované sú hneď dve predstavenia – o 17. a 20. hodine.

Vstupenky je možné rezervovať priamo na webe DJP, link TU.

V Spovednici Karola Lovaša (brata Šavla) sa predstavili aj Naďa Urbánková, Yvonne Přenosilová či Mária Kráľovičová.

koncert_margita

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2014 22:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Svetový tenorista Štefan Margita bude spievať v Divadle Jána Palárika”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.