reklama

Pre rekonštrukciu Jednoty bude na Dolnopotočnej obojsmerná premávka

Pre rekonštrukciu obchodného domu Jednota v centre mesta dochádza k zmene dopravnej situácie na Dolnopotočnej ulici.

Odbor dopravy a komunálnych služieb na mestskom úrade pripravuje zavedenie obojsmernej premávky v úseku od výjazdu z OD Jednota po Halenársku ulicu. Vodičov na zmenu dopravnej situácie upozorní nové dopravné značenie.

V rámci rekonštrukcie obchodného domu sa očakáva zvýšená frekvencia prejazdu nákladnej dopravy. V snahe vyhnúť sa tomu, aby nákladné autá prechádzali po Paulínskej ulici, čím by došlo k dočasnému zrušeniu pomerne veľkého množstva parkovacích miest pozdĺž komunikácie, bude doprava presmerovaná od Jednoty doľava na Halenársku ulicu,” informoval vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

dolnopotocna-2
dolnopotocna-1
dolnopotocna-3
Dolnopotočná ulica

Z tohto dôvodu bude dočasne zrušených asi 14 parkovacích miest na krajnici Dolnopotočnej ulice v úseku od križovatky s Halenárskou po vjazd do Jednoty.

Komplexnú rekonštrukciu obchodného domu Jednota v centre Trnavy odštartovali začiatkom decembra 2013.

Modernizácia objektu Jednoty, ktorý bol sprevádzkovaný v roku 1980, bude rozdelená na päť etáp a potrvá podľa súčasných plánov približne päť rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2013 11:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “Pre rekonštrukciu Jednoty bude na Dolnopotočnej obojsmerná premávka”

 1. 1
  palo says:

  dočasne na 5 rokov?
  alebo dočasne ako ruské vojská na furt?

 2. 2
  Kristina says:

  Podla planov to ma byt 5 rokov, tzn.
  2014-15-16-17-18
  Takze v r.2019 uz nebude treba obojsmerka
  a mozno uz nebude treba ani parkovisko
  za jednotou. Ked bude pod jednotou 70miest.
  A mozno tam postavia daco :-D

 3. 3
  X says:

  Nemam slov akoze oprava na 5 rokov s tym ze odstrania aj to malo parkovacich miest ktorych tam doteraz je?
  A najlepsie je ze v sobotu bez upozornenia mestka policia pokutuje vodicov za parkovanie v zakaze z dovodu zmenenia znacenia potom asi niekto upozornil panov policajtov a upozornovali.
  Toto je drbnuty stat takto sa to riesi a apropo COOP JEDNOTA tych 70 parkovnych miest si mozete strcit do zadku co to je hanba!!! Aj tych 5 rokov prestavby co to bude ZAMOK.

  • 3.1
   danTT says:

   Tiež som tam v piatok večer “vliezol” a zaparkoval za celý rad aut čo tam už parkovali…zmenu značenia som si nevšimol. V sobotu som dostal pokutu…:-(…

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.