reklama

Pre rekonštrukciu Jednoty bude na Dolnopotočnej obojsmerná premávka

Pre rekonštrukciu obchodného domu Jednota v centre mesta dochádza k zmene dopravnej situácie na Dolnopotočnej ulici.

Odbor dopravy a komunálnych služieb na mestskom úrade pripravuje zavedenie obojsmernej premávky v úseku od výjazdu z OD Jednota po Halenársku ulicu. Vodičov na zmenu dopravnej situácie upozorní nové dopravné značenie.

V rámci rekonštrukcie obchodného domu sa očakáva zvýšená frekvencia prejazdu nákladnej dopravy. V snahe vyhnúť sa tomu, aby nákladné autá prechádzali po Paulínskej ulici, čím by došlo k dočasnému zrušeniu pomerne veľkého množstva parkovacích miest pozdĺž komunikácie, bude doprava presmerovaná od Jednoty doľava na Halenársku ulicu,“ informoval vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

dolnopotocna-2
dolnopotocna-1
dolnopotocna-3
Dolnopotočná ulica

Z tohto dôvodu bude dočasne zrušených asi 14 parkovacích miest na krajnici Dolnopotočnej ulice v úseku od križovatky s Halenárskou po vjazd do Jednoty.

Komplexnú rekonštrukciu obchodného domu Jednota v centre Trnavy odštartovali začiatkom decembra 2013.

Modernizácia objektu Jednoty, ktorý bol sprevádzkovaný v roku 1980, bude rozdelená na päť etáp a potrvá podľa súčasných plánov približne päť rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2013 11:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre rekonštrukciu Jednoty bude na Dolnopotočnej obojsmerná premávka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.