reklama

Pre rekonštrukciu Jednoty bude na Dolnopotočnej obojsmerná premávka

Pre rekonštrukciu obchodného domu Jednota v centre mesta dochádza k zmene dopravnej situácie na Dolnopotočnej ulici.

Odbor dopravy a komunálnych služieb na mestskom úrade pripravuje zavedenie obojsmernej premávky v úseku od výjazdu z OD Jednota po Halenársku ulicu. Vodičov na zmenu dopravnej situácie upozorní nové dopravné značenie.

V rámci rekonštrukcie obchodného domu sa očakáva zvýšená frekvencia prejazdu nákladnej dopravy. V snahe vyhnúť sa tomu, aby nákladné autá prechádzali po Paulínskej ulici, čím by došlo k dočasnému zrušeniu pomerne veľkého množstva parkovacích miest pozdĺž komunikácie, bude doprava presmerovaná od Jednoty doľava na Halenársku ulicu,” informoval vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

dolnopotocna-2
dolnopotocna-1
dolnopotocna-3
Dolnopotočná ulica

Z tohto dôvodu bude dočasne zrušených asi 14 parkovacích miest na krajnici Dolnopotočnej ulice v úseku od križovatky s Halenárskou po vjazd do Jednoty.

Komplexnú rekonštrukciu obchodného domu Jednota v centre Trnavy odštartovali začiatkom decembra 2013.

Modernizácia objektu Jednoty, ktorý bol sprevádzkovaný v roku 1980, bude rozdelená na päť etáp a potrvá podľa súčasných plánov približne päť rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2013 11:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre rekonštrukciu Jednoty bude na Dolnopotočnej obojsmerná premávka”

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.