reklama

Trnavskí hasiči absolvovali počas víkendu kvôli vetru 24 výjazdov

Hasiči z trnavskej základne mali pre veterné počasie počas víkendu plné ruky práce.

Podľa vyjadrenia hovorcu KR HaZZ v Trnave Tomáša Bílika absolvovali až 24 zásahov technického charakteru.

Zásahová činnosť hasičov sa týkala odstraňovania následkov silného nárazového vetra, ktorý na mnohých miestach spôsobil strhnutie resp. narušenie strešného plášťa budov alebo jeho časti, vyvrátenie a lámanie časti stromov, poškodenie vedenia elektrickej energie, vyvalenie domových brán a iné materiálne škody,“ upresnil.

hasici-strom

Ilustračné foto: HaZZ Trnava

V rámci celého Trnavského kraja zasahovali hasiči až v 40 prípadoch.

Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave neeviduje v súvislosti s týmito udalosťami zranenia civilných osôb,“ doplnil Tomáš Bílik.

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2014 10:18. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.