reklama

Medovina z Dolnej Krupej v USA opäť potvrdila príslušnosť k svetovej špičke

Medovina z Dolnej Krupej po roku zopakovala úspech na svetovej súťaži medovín Mazer Cup International a z coloradského Boulderu si priváža jednu zlatú a dve bronzové medaily.

Teší nás, že medovina z našej malej krajiny potvrdila výnimočnú kvalitu medzi svetovými medovinármi na súťaži v USA,“ konštatuje PR manažérka spoločnosti Apimed Dolná Krupá Jana Sabová.

Ako pripomína šéf spoločnosti Peter Kudláč, „v Colorade sa každoročne v marci stretávajú výrobcovia medovín z celého sveta, aby zhodnotili svoju prácu a neustále sa posúvali v budovaní povedomia o tomto starom nápoji„.

medovina-medaily
Ocenené produkty Apimedu

Medovinári z Dolnej Krupej tak opätovne podčiarkli skutočnosť, že patria medzi svetovú špičku v konkurencii najväčších svetových veľmocí.

Spomedzi niekoľkých stoviek hodnotených vzoriek boli slovenské medoviny ocenené jednou zlatou a dvomi bronzovými medailami.

Odborná porota súťaže Mazer Cup International udelila zlatú medailu produktu Staroslovanská medovina svetlá, bronz získali Staroslovanská medovina tmavá (obe v kategórii „Varietal Sweet“) a Original Slovenská medovina v kategórii „Traditional Sweet“.

Viac informácií nájdete aj na oficiálnej stránke www.mazercup.com/mcm_results_2014.htm.

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2014 13:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Medovina z Dolnej Krupej v USA opäť potvrdila príslušnosť k svetovej špičke”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.