reklama

Medovinárstvo Apimed získalo na svetovej výstave v Colorade ďalšie ocenenia

Už tradične patrí marec v americkom Colorade milovníkom medoviny. Na prestížnej medovinárskej súťaži Mazer Cup International odovzdávajú odborníci významné ocenenia najlepším medovinám z celého sveta.

Medovinárstvo Apimed z Dolnej Krupej na americkom kontinente opätovne uspelo vo veľkej konkurencii a podarilo sa mu obhájiť doterajšie úspechy.

„Opakovaná účasť na súťažiach nám dodáva novú energiu k ďalšej práci. Získané medaily sú pre nás veľkou výzvou a povzbudením,“ s nadšením konštatoval Jozef Sloboda, hlavný technológ spoločnosti.

Medovinárstvo z Dolnej Krupej získalo na jednej z najväčších svetových výstav Mazer Cup International 2016 jednu striebornú a jednou bronzovú medailu.

apimed-mazercup
Ocenené medoviny z Dolnej Krupej

Foto: Apimed

V kategórii Varietal Sweet – Odrodová medovina ocenili porotcovia Staroslovanskú medovinu svetlú striebornou medailou.

V kategórii Traditional Sweet – Tradičná medovina, získal výrobok Original Slovenská medovina bronz.

O Apimede

Firma Ing. Peter Kudláč – APIMED bola založená v roku 1998 ako rodinná firma s tradíciou chovu včiel od roku 1981.

Sídlo firmy je v obci Dolná Krupá pri Trnave.

Hlavným zameraním firmy je výkup, spracovanie a balenie včelieho medu a výroba medoviny. Základnou filozofiou produkcie medoviny firmy APIMED je výroba „odrodových“ medovín odlíšených len druhom medu z ktorého sú vyrobené.

Medovina z Apimedu patrí k najoceňovanejším medovinám na dvoch najprestížnejších svetových súťažiach APIMONDIA a MAZER CUP.

Ulož ako PDF
Napísal 3. apríla 2016 9:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.