reklama

Automobilka PSA pozýva na Veľkonočné trhy s dobročinným podtextom

Ak zháňate originálne veľkonočné ozdoby, kraslice, domáce klobásky, vajíčka, pečeňovky či lokše, príďte v nedeľu, 6. apríla od 10.00 do 15.00 hodiny do automobilky PSA Peugeot Citroën Slovakia.

Svoje vlastné výrobky tu budú na Veľkonočných trhoch predávať zamestnanci.

Nájdete tu tiež ručne robenú bižutériu, levanduľové srdiečka a rôzne iné veci, ktoré potešia oči i brušká.

Okrem zamestnancov tu budú mať svoje stánky aj združenia Humánum, Iskierka, Lepšia Trnava a Spojená škola internátna.

Popri nákupoch si môžete dať guláš, koláč alebo kávu. Za občerstvenie zaplatíte ľubovoľnú sumu. Tieto peniaze potom pôjdu Spojenej škole internátnej na Hrdličkovej ulici v Bratislave. Ku každému euru vyzbieranému od návštevníka, pridá automobilka dve eurá.

psa_velkonocne
Ukážka zlomku výrobkov zamestnancov, ktoré si môžete priniesť z originálnych trhov v PSA

Trhy budú tiež spojené s burzou, kde nájdete rôzne, najmä športové, veci, ale napríklad aj harmoniku.

Deti si budú môcť v tvorivých dielňach vytvoriť kraslice alebo veľkonočné sliepočky. Šoféri sa určite potešia možnosti otestovať si Auto roka 2013 – Peugeot 308 alebo Citroën C4 Picasso, ktorý získal cenu Zlatý volant.

Už v novembri minulého roka organizovala automobilka Vianočné trhy, počas ktorých sa vyzbieralo 800 eur. PSA Peugeot Citroën Slovakia pridala ku každému euru dve, tak mohla rozdeliť sumu 2 400 eur medzi Domov sociálnych služieb pre dospelých Zavar a Občianskemu združeniu Iskierka,“ poznamenala Anna Maťová z úseku komunikácie trnavskej automobilky.

OZ Iskierka sa rozhodla peniaze využiť na financovanie rehabilitačno-rekondičného pobytu pre viacnásobne postihnuté deti. Týždeň bez starostí a povinností sa uskutoční v júli na Osrblí.

Domov sociálnych služieb pre dospelých Zavar „Humánum“ zo zbierky zakúpil infrasaunu, ktorá je umiestnená v ich satelitnom zariadení v Trnave. Blahodarné účinky sauny sa využívajú na psycho-regeneráciu prijímateľov sociálnych služieb ako aj zamestnancov.

Vekoľonočné trhy v PSA nájdete aj na Facebooku, link na udalosť tu.

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2014 0:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.