reklama

Veľkonočné trhy v PSA mali úspech, zamestanci pomohli deťom so sluchovým postihnutím

Premiérové Veľkonočné trhy s charitatívnym podtextom zorganizovala vo svojich priestoroch trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën.

Dvadsaťpäť predajcov z radov zamestancov ponúkalo vlastnoručne vyrobené produkty, ďalších 30 ľudí z PSA darovalo koláče, knihy a iné predmety.

Výťažok z predaja venovali Spojenej internátnej škole na Hrdličkovej ulici v Bratislave, ktorá sa venuje deťom so sluchovým postihnutím,“ informoval riaditeľ úseku komunikácie Peter Švec.

Trnavská automobilka nadviazala v nedeľu 6. apríla na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnili vlani v novembri. Výťažok zo zbierky vtedy putoval dvom organizáciám z Trnavy a Zavara.
velkonocne-trhy-psa-1
velkonocne-trhy-psa-3
velkonocne-trhy-psa-2
Pohľad na trhovisko v trnavskej automobilke

FOTO: PSA Peugeot Citroën

Veľkonočné trhy v automobilke navštívilo takmer 550 ľudí. Kúpiť si mohli veľkonočné dekorácie, bižutériu, šálky, levanduľové srdiečka, kraslice, dekupážové škatuľky, maľované poháriky a iné ručne vyrábané predmety.

Chuťové poháriky potešili domáce klobásky, oblátky, pečeňovky, lokše, údené mäsko a ďalšie dobroty.

Predajom koláčov, studených a teplých nápojov, gulášu a drobných predmetov v burze sme vyzbierali 755 eur. Ďakujem všetkým, ktorí prišli, za ich štedrosť. Naša automobilka sa zaviazala, že ku každému vyzbieranému euru pridá 2 eurá, takže Spojenej internátnej škole nakoniec venujeme 2 265 eur,“ prezentoval výsledok spoločného snaženia P. Švec.

Ako pripomenul, zamestnanci automobilky zapojení do organizácie pracovali bez nároku na odmenu a nadčasy počas soboty a v nedeľu.

Sme veľmi radi, že pracujeme s ľuďmi, ktorí sa dokážu nadchnúť pre dobrú vec a vedia nezištne pomôcť,“ dodal.

Ulož ako PDF
Napísal 10. apríla 2014 10:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.