reklama

Španielsky reprezentačný tréner sa vracia do Trnavy. Golfistom ponúkne cenné rady

Dlhodobá spolupráca trnavského golfového odpaliska Driving Range so španielskym reprezentačným trénerom Sergiom de Céspedesom pokračuje.

Už v piatok 25. apríla sa špičkový kouč vráti do Trnavy, aby opäť ponúkol svoje skúsenosti a rady domácim golfistom.

sergio-golf
Sergio de Céspedes koučoval trnavských golfistov po prvý raz vlani v júni

Sympatický Španiel, ktorý v domovine vedie svoju vlastnú golfovú akadémiu, nadviazal s Golf Clubom Trnava dlhodobú spoluprácu v minulom roku.

Cestou k úspechu práce s mládežou je vytvorenie kvalitného prostredia a individuálneho prístupu. Sme nadšení z toho, že Sergio sa rozhodol pomáhať deťom a začínajúcim golfistom aj u nás v Trnave. Práve práca pre deti, mládež a mladých golfistov, je jedným z hlavných dôvodov, prečo sme vybudovali naše trnavské odpalisko,” vysvetlil člen prezídia klubu M. Novotný.

Prihlásené deti budú mať tréning so Sergiom bezplatný. Pre negolfistov je pripravené občerstvenie. Tréningy začínajú od 12. hodiny.

Areál Driving Range sa nachádza na okraji Kamenného mlyna pri Bielom Kostole.

Golfové odpalisko ponúka možnosť vstúpiť do tajov golfu verejnosti bez nutnosti registrácie, členstva v klube či vlastníctva zelenej karty.

Plagát:
golfova-klinika

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2014 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.