reklama

V Univerzitnom parčíku pribudla usmiata lavička pre zamilovaných

Lavička pre romantikov alebo aj pre páry, ktoré sa možno ešte trochu ostýchajú. Miesto lásky, alebo ak chcete Love point.

„Usmiata“ lavička je skonštruovaná tak, aby k sebe priťahovala ľudí, ktorí si na ňu sadnú. K pritúleniu dvoch osôb pomáha nielen sklon zvážajúci sa k jej stredu, ale aj doguľata opracovaná a pohyblivá sedacia časť.

Z čisto technického hľadiska lišiacky výmysel pribudol vďaka Občianskemu združeniu Trnava máme naviac pri fontáne v Univerzitnom parčíku.

love-point1
love-point2

Bol to spontánny nápad nášho OZ. V Trnave sa v ostatom čase realizovalo viacero zaujímavých investičných projektov a aj my sme chceli prispieť svojou troškou. Možno je to maličkosť, ale veríme, že ľudí poteší a prinesie im radosť,“ povedal Ján Hrubý z OZ Trnava máme naviac.

Podľa jeho slov združenie pripravuje do budúcnosti aj ďalšie zaujímavé projekty na území Trnavy.

Aktuálne pracujeme napríklad na projekte mobilného detského ihriska, ktoré by sa postupne presúvalo po trnavských materských školách. Financovanie projektu a jeho prevádzka by bola na bedrách nášho OZ,“ poznamenal J. Hrubý.

love-point3
„Sóloskúška“ novej lavičky

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2014 14:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Univerzitnom parčíku pribudla usmiata lavička pre zamilovaných”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.