reklama

Stretko v Univerzitnom parčíku ponúkne hudbu, literatúru, dobré jedlo aj blší trh

Posledné podujatie letnej série Literárno-hudobných večerov v Univerzitnom parčíku ponúkne návštevníkom o čosi bohatší program a aktivity.

Súčasťou podujatia s názvom STRETKO bude okrem iného aj chillout zóna s dobrým jedlom, nápojmi, a najmä burzou kníh a blším trhom v blízkych priestoroch organizácie Kubik na Pekárskej ulici oproti parčíku.

univ-parcik
Univerzitný parčík ožil počas leta literárno – hudobnými večermi

Podujatie ponúkne návštevníkom, v porovnaní s predošlými večermi, aj bohatší hlavný program.

„Príde viac literárnych a aj niekoľko hudobných hostí, ktorí vystúpia v priestore Univerzitného parčíka. Môžem prezradiť hudobnú skupinu Genius Locci, prípadne literárneho hosťa Mirku Ábelovú. Podujatie má názov STRETKO – tak aby sa Univerzitný parčík stal miestom nových stretnutí, keďže je to ešte relatívne nevyužívaný priestor, ktorý si zaslúži pozornosť Trnavčanov,“ ozrejmil zakladateľ literárno-hudobných večerov Juraj Zamborský.

Nové podujatie vzniklo na začiatku leta a do mesta prinieslo viacero zaujímavých stretnutí so zaujímavými ľuďmi.

Nastávajúci Literárno-hudobný večer v Univerzitnom parčíku sa uskutoční v piatok 22. augusta so začiatkom o 17. hodine.

Všetci sú srdečne vítaní, vstup je voľný.

Udalosť na FB – link TU.

Plagát:
stretko-plag

Ulož ako PDF
Napísal 19. augusta 2014 10:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.