reklama

Kúpanie v Kráľovskej fontáne je nebezpečné, niektorí si ju mýlia s bazénom

Technologické zariadenie Kráľovskej fontány na pešej zóne muselo nechať mesto opraviť. Poškodili ho ľudia, ktorí vliezli dnu, aby sa ozviežili.

Informáciu potvrdil vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Poškodená bola jedna z trysiek umiestnených vo vnútri fontány. Dodávateľ ju musel vymeniť,“ uviedol.

fontana

Podľa jeho slov už bolo zaznamenaných viacero prípadov, kedy dospelí aj deti preliezli bronzovú korunu a z fontány si urobili vlastný bazén.

Zaznamenané boli aj prípady, kedy do fontány položili malé deti sami rodičia.

V prvom rade je to veľmi nebezpečné. Preto upozorňujeme návštevníkov centra Trnavy, aby do fontnány nechodili, pretože im hrozí úraz. Vo fontáne sú nainštalované rôzne zariadenia, ktoré môžu spôsobiť zranenie. A naviac tu hovoríme aj o možnom poškodení funkčnosti fontány, k čomu už došlo,“ pripomenul.

Za ľuďmi, ktorí spôsobili znefunkčnenie fontány, vyrazili aj mestskí policajti. Zadržať sa ich nepodarilo.

Fontána je tu pre ľudí, jej úlohou je prinášať radosť aj osvieženie. Prístup k vode je možný v chodníkovej časti fontány, tu sa môže osviežiť každý so sýta bez rizika,“ pripomenul Tomašovič.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2014 12:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kúpanie v Kráľovskej fontáne je nebezpečné, niektorí si ju mýlia s bazénom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.