reklama

Komunálne voľby 2014 sa uskutočnia 15. novembra

Predseda Národnej rady Pavol Paška vyhlásil termín volieb do orgánov samosprávy obcí na 15. novembra 2014.

„Vyhlasujem voľby do obecných a mestských zastupiteľstiev a voľby starostov a primátorov obcí, určujem deň ich konania na sobotu 15. novembra 2014,“ informoval predseda parlamentu.

Voľby do obecných, respektíve mestských zastupiteľstiev a voľby starostov a primátorov sa konajú v posledných štrnástich dňoch ich volebného obdobia. Vyhlasuje ich predseda Národnej rady SR najneskôr 90 dní pred ich konaním.

kvolby2010

Ilustračné foto

V meste Trnava bude aj v nasledujúcom volebnom období 2014 – 2018 nezmenený počet 31 poslancov.

Rozhodlo o tom mestské zastupiteľstvo na júnovej schôdzi.

Svoje kandidatúry na post primátora už ohlásili Ján Žitňanský z KDH, podporovaný pravicovo orientovaným blokom SKDÚ-DS, OĽaNO, Nova, Most-Híd a nezávislý kandidát Peter Bročka, zakladateľ iniciatívy Lepšia Trnava.

Strana SMER-SD zatiaľ svojho kandidáta oficiálne neohlásila, najhorúcejším adeptom je súčasný viceprimátor mesta Trnava Bystrík Stanko.

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2014 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Komunálne voľby 2014, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Komunálne voľby 2014 sa uskutočnia 15. novembra”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.