reklama

Komunálne voľby 2014 sa uskutočnia 15. novembra

Predseda Národnej rady Pavol Paška vyhlásil termín volieb do orgánov samosprávy obcí na 15. novembra 2014.

“Vyhlasujem voľby do obecných a mestských zastupiteľstiev a voľby starostov a primátorov obcí, určujem deň ich konania na sobotu 15. novembra 2014,” informoval predseda parlamentu.

Voľby do obecných, respektíve mestských zastupiteľstiev a voľby starostov a primátorov sa konajú v posledných štrnástich dňoch ich volebného obdobia. Vyhlasuje ich predseda Národnej rady SR najneskôr 90 dní pred ich konaním.

kvolby2010

Ilustračné foto

V meste Trnava bude aj v nasledujúcom volebnom období 2014 – 2018 nezmenený počet 31 poslancov.

Rozhodlo o tom mestské zastupiteľstvo na júnovej schôdzi.

Svoje kandidatúry na post primátora už ohlásili Ján Žitňanský z KDH, podporovaný pravicovo orientovaným blokom SKDÚ-DS, OĽaNO, Nova, Most-Híd a nezávislý kandidát Peter Bročka, zakladateľ iniciatívy Lepšia Trnava.

Strana SMER-SD zatiaľ svojho kandidáta oficiálne neohlásila, najhorúcejším adeptom je súčasný viceprimátor mesta Trnava Bystrík Stanko.

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2014 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Komunálne voľby 2014, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Komunálne voľby 2014 sa uskutočnia 15. novembra”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.