reklama

Na Tulipáne štartuje výstavba novej bytovky s 41 bytmi, dokončia ju o rok

Zbúranú predajňu nábytku a objekt bývalých nábytkárskych závodov na rohu Bratislavskej a Odbojárskej ulice na trnavskom Tulipáne nahradí nový bytový dom.

Stavbári začali v prvej polovici augusta s odstraňovaním pôvodnej stavby, na mieste ktorej vyrastie objekt s 41 bytmi.

Investorom je trnavská spoločnosť Lekris. V trojpodlažnom bytovom dome budú byty s výmerami od 56 do 80 metrov štvorcových.

Projekt plánujú skolaudovať a byty odovzdať novým vlastníkom do užívania na jeseň 2015.

lekris-bytovka
lekris-bytovka1
Ešte nedávno stála v týchto priestoroch nábytkárska predajňa

“Ku každému bytu prináleží jedno parkovacie miesto v cene bytu v uzatvorenom areáli bytovky, rovnako aj komora. Trojpodlažný objekt je projektovaný ako kompletne bezbariérový, v bytovke sa bude nachádzať aj výťah, ktorý poslúži všetkým majiteľom bytov,” uviedol výhradný predajca bytov Richard Stanislavský z Realitnej agentúry Rich, ktorý zároveň zabezpečuje aj kompletný predajný a hypotekárny servis projektu Bratislavská.

Uvádzacie ceny bytov sa pohybujú od 69 500 eur pri 2-izbových a od 80 000 eur pri 3-izbových bytoch.

V každom z bytov sa nachádza aj balkón alebo terasa. Kúpelňa a toalety sú v každom byte riešené samostatne. Dve tretiny bytov sú orientované na juhozápad.

„Bytový dom je situovaný v čistokrvnej obytnej zóne Tulipánu, v blízkom okolí sa nenachádzajú žiadne rušivé elementy v podobe výrobných závodov a podobne. Bytovka je tiež výborne dopravne napojená na diaľnicu D1,“ pripomína Stanislavský.

Objekt bude samostatne stojaca stavba oddelená od jestvujúceho objektu, v ktorom sídli Zvieracia klinike Plus a spoločnosť Falck.

Medzi existujúcimi objektmi a navrhovanou stavbou bude vytvorený dvor s parkovacími státiami.

Vjazd pre autá je riešený z Odbojárskej ulice.

Bližšie informácie o projekte získate už čoskoro na pripravovanej internetovej stránke www.bratislavska.sk alebo v realitnej agentúre Rich na Hlavnej 29, tel.: 033 55 11 401, 0905 239 185, e-mail: rich@rich.sk, www.rich.sk.

Vizualizácie BD Bratislavská – Odbojárska:
bratislavskaBD-1

bratislavskaBD-2

bratislavskaBD-3

Zdroj: Lekris

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2014 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Tulipáne štartuje výstavba novej bytovky s 41 bytmi, dokončia ju o rok”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.