reklama

Na Tulipáne štartuje výstavba novej bytovky s 41 bytmi, dokončia ju o rok

Zbúranú predajňu nábytku a objekt bývalých nábytkárskych závodov na rohu Bratislavskej a Odbojárskej ulice na trnavskom Tulipáne nahradí nový bytový dom.

Stavbári začali v prvej polovici augusta s odstraňovaním pôvodnej stavby, na mieste ktorej vyrastie objekt s 41 bytmi.

Investorom je trnavská spoločnosť Lekris. V trojpodlažnom bytovom dome budú byty s výmerami od 56 do 80 metrov štvorcových.

Projekt plánujú skolaudovať a byty odovzdať novým vlastníkom do užívania na jeseň 2015.

lekris-bytovka
lekris-bytovka1
Ešte nedávno stála v týchto priestoroch nábytkárska predajňa

“Ku každému bytu prináleží jedno parkovacie miesto v cene bytu v uzatvorenom areáli bytovky, rovnako aj komora. Trojpodlažný objekt je projektovaný ako kompletne bezbariérový, v bytovke sa bude nachádzať aj výťah, ktorý poslúži všetkým majiteľom bytov,” uviedol výhradný predajca bytov Richard Stanislavský z Realitnej agentúry Rich, ktorý zároveň zabezpečuje aj kompletný predajný a hypotekárny servis projektu Bratislavská.

Uvádzacie ceny bytov sa pohybujú od 69 500 eur pri 2-izbových a od 80 000 eur pri 3-izbových bytoch.

V každom z bytov sa nachádza aj balkón alebo terasa. Kúpelňa a toalety sú v každom byte riešené samostatne. Dve tretiny bytov sú orientované na juhozápad.

“Bytový dom je situovaný v čistokrvnej obytnej zóne Tulipánu, v blízkom okolí sa nenachádzajú žiadne rušivé elementy v podobe výrobných závodov a podobne. Bytovka je tiež výborne dopravne napojená na diaľnicu D1,” pripomína Stanislavský.

Objekt bude samostatne stojaca stavba oddelená od jestvujúceho objektu, v ktorom sídli Zvieracia klinike Plus a spoločnosť Falck.

Medzi existujúcimi objektmi a navrhovanou stavbou bude vytvorený dvor s parkovacími státiami.

Vjazd pre autá je riešený z Odbojárskej ulice.

Bližšie informácie o projekte získate už čoskoro na pripravovanej internetovej stránke www.bratislavska.sk alebo v realitnej agentúre Rich na Hlavnej 29, tel.: 033 55 11 401, 0905 239 185, e-mail: rich@rich.sk, www.rich.sk.

Vizualizácie BD Bratislavská – Odbojárska:
bratislavskaBD-1

bratislavskaBD-2

bratislavskaBD-3

Zdroj: Lekris

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2014 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

15 komentárov pre “Na Tulipáne štartuje výstavba novej bytovky s 41 bytmi, dokončia ju o rok”

 1. 1
  asad says:

  Nie je 29 parkovacich miest na 29 bytov malo?

  A podla obrazkov usudzujem, že ani p.Stanislavský nevie ako cele bude vyzerat.

 2. 2
  pracujúci says:

  “Bytový dom je situovaný v čistokrvnej obytnej zóne Tulipánu, v blízkom okolí sa nenachádzajú žiadne rušivé elementy v podobe výrobných závodov a podobne. Bytovka je tiež výborne dopravne napojená na diaľnicu D1,” pripomína Stanislavský.

  Ja mam pocit že sa tam budú nachádzať iné,,RUŠIVE ELEMENTY” v podobe údenáčov v tejto ,,ČISTOKRVNEJ ZÓNE”

 3. 3
  pracujúci says:

  Musím sa stále smiať, aké slová použili v tomto článku… mne z toho vychádza slovné spojenie ,, ČISTOKRVNÝ ELEMENT” z tulipánu…

 4. 4
  Braňo says:

  Ceny vyzerajú slušne, kde sú tie (nedávne) časy, keď pýtali za staré byty v pôvodnom stave 80-85 tisíc.

 5. 5
  LorenzoLamas says:

  bolo by vhodné ak by sa uvádzal aj autor projektu, nech vieme , ktorá arch, kancelária tento ,, čistokrvný ” projekt spáchala, ďakujem.

 6. 6
  palo says:

  ok, fajn ……..
  keď pre niekoho premávka na Bratislavskej nie je rušivý element
  tiež aby to nedopadlo ako tento pekný domček na Dohnányho, býva tam vôbec niekto?
  http://goo.gl/MgpAzR

 7. 7
  Erik says:

  “…Co děti, mají si kde hrát?…”
  Spredu parkovisko, zo zadu Odbojárska a z boku Bratislavská. A doprava ráno nemá ďaleko od Dohnányho. Zase jeden “super” projekt.

  • 7.1
   Heisenberg says:

   Treba sa ukludnit. Je to sukromny projekt a nie vystavba mestskych socialnych bytov za mestke peniazepredpokladam, takze nech si postavia aj 1-izbove s tromi parkovacimi miestami. Je to jedno, trh a investor sa s tym vysporiadaju. Napriklad cielovka nemusi byt automaticky 4-clenna rodina s dvomi detmi, nie?

 8. 8
  vlado says:

  Architekt si mohol dať viac zależať s fasádou… bez nápadu, nudná pripomínajúca projekciu – 30 rokov. Nevidel som dispozičné riešenie interiérov.
  Čo terasa na streche ? Statiska doprava- v takejto novostavbe urcite uvažovať 2 stánia na byt, no v podzemných garážach , na prízemí zeleň, niečo pre rezidentov. Tu okrem spevnených plôch nie je nič.
  Výhodu oproti napr. ARBORII vidím v tom , že obyvatelia nebudú bývať min. 10 rokov na stavenisku, nežbsa zastavia celé okolité územie,dopravne napojenie je dobré – porovnajte to nap. s lokalitou Kamenná .
  S Dohnányho sa to nedá vôbec zrovnávať. Keď som čital deklarované” výhody” Dohnányho predajcom- ST REAL, neveril som tomu čo čítam. Pri prípadnej kúpe sa nenechajte ” opiť” realitkou, tachce iba predať. Pýtajte sa hlavne na veci, ktoré o ktorých sa nehovorí ……

 9. 9
  jojo says:

  som rad ze tam bude bytovy dom, lepsie ako nejake sklady, kua ale ta fasada vyzera strasne skaredo, chlapi neblbnete, nech ta nasa Trnava vyzera normalne, prerobte to

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.