reklama

Výstavba bytového domu Bratislavská finišuje, prví obyvatelia sa majú sťahovať už pred Vianocami

Plány investora kolaudovať nový bytový dom na Bratislavskej ulici v Trnave túto jeseň sa napĺňajú. Stavebné práce sú v záverečnej fáze a všetko nasvedčuje tomu, že objekt situovaný na mieste dnes už neexistujúceho objektu nábytkárskych závodov na rohu Bratislavskej a Odbojárskej ulice na Tulipáne bude skolaudovaný v priebehu najbližších týždňov.

V bytovom dome Bratislavská sa 41 jedno až trojizbových bytov. Investorom je trnavská spoločnosť Lekris.

Podľa slov výhradného predajcu Richarda Stanislavského z RK RICH v bytovom dome je už spustené kúrenie, všetky byty sú omietnuté, postupne prebieha pokladanie dlažieb a obkladov, realizácia ďalších interiérových a dokončovacích prác.

„Dokončené sú všetky spoločné priestory, rovnako je k dipozícii aj šesť kompletne dokončených bytov v troch rôznych prevedeniach,“ poznamenal Stanislavský.

bratislavska-1

bratislavska-2
Aktuálne pohľady na nový bytový dom z Odbojárskej, resp. z hranice Bratislavskej a Odbojárskej ulice

V exteriéroch finišujú dokončovacie práce na spevnených plochách či oplotení pozemku bytovky.

„Približne o dva týždne, v prvej polovici novembra, odštartuje výsadba zelene. V najbližšom okolí bytového domu budú vysadené vzrastlé stromy, kríky, traviny a podobne,“ doplnil.

V súčasnosti je predaných podľa vyjadrenia investora 70 percent bytov.

Voľné sú napríklad aj vzorové byty, ktoré si záujemcovia môžu zakúpiť už v dokončenom stave, taktiež je k dispozícii viacero bytov v štádiu holobytu.

Ako na záver dodal výhradný predajca, prví obyvatelia sa budú sťahovať do nového už tesne pred Vianocami.

Trojpodlažný objekt je projektovaný ako kompletne bezbariérový a v bytovom dome sa nachádza aj výťah.

V každom byte je balkón s výmerou 3,60 m2 alebo na vyvýšenom prízemí terasa s rozlohou 18,44 m2, ktorá je oddelená od ulice plotom. Kúpeľňa a toalety sú v každom byte riešené samostatne.

Autom sa do objektu vchádza z Odbojárskej ulice.

Bytový dom je orientovaný na juhozápad a situovaný v čistokrvnej obytnej zóne rodinných domov Tulipánu, v blízkom okolí sa nenachádzajú žiadne rušivé elementy v podobe výrobných závodov a podobne.

Lokalita Tulipánu sa vyznačuje výborným napojením na diaľnicu D1, prípadne na plánovaný južný obchvat Trnavy.

Bližšie informácie o projekte získate na internetovej stránke www.bratislavska.sk.

bratislavska-3
Pohľad z Bratislavskej ulice

bratislavska-4
Vo vnútrobloku finišujú aj vonkajšie práce

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2015 11:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.