reklama

V centre Trnavy finišuje projekt moderného bytového domu púpavy Paulínska

Už o niekoľko týždňov začne trnavská developerská spoločnosť púpava development odovzdávať majiteľom prvé byty projektu Paulínska. Situovaný je medzi budovou Balakovo a objektom Slovenskej technickej univerzity.

Bytový dom je situovaný v samom centre Trnavy. Nachádza sa v historickom jadre, asi 3 minúty chôdze od City Areny.

Budova je stvárnená s citom pre vkusnosť, nadčasovosť a precízny detail. Pohodlie, ktoré čaká na svojich nových obyvateľov, spočíva nielen v lokalite a dizajne, ale aj v malej veľkosti projektu, ktorý poskytne dostatočné súkromie.

V päťpodlažnom bytovom dome vznikne celkom 17 dvoj až štvorizobvých bytov, ktoré sa nachádzajú medzi druhým a piatym nadzemným podlažím.

Priemerná výmera 2-izbových bytov dosahuje viac ako 60 metrov štvorcových, 3-izbové byty majú rozlohu takmer 80 metrov štvorcových, výmera najväčších štvorizbových bytov je od 109 do 132 metrov štvorcových.

Ku každému bytu prináležia loggie resp. terasy s rozlohou od troch do trinástich metrov štvorcových, pri najväčších bytoch je to 42 resp. 58 metrov štvorcových.

Budúci majitelia bytov si môžu dokúpiť aj parkovacie miesto na 1. poschodí alebo v podzemnej garáži s autovýťahom.

„V polovici novembra 2019 sú už v každom byte dokončené omietky, potery, podlahové kúrenie a príprava na klimatizáciu. Projekt práve prebieha kolaudačným konaním, prvé byty budeme odovzdávať začiatkom roka 2020,“ informovali o aktuálnom stave zástupcovia spoločnosti púpava development.

Zakrátko bude dokončený aj vzorový byt, ktorý si záujemci môžu prísť pozrieť. Stačí si len objednať obhliadku na čísle 0915 577 410.

Veľkým benefitom projektu je jeho lokalita. Zasadený je v pokojnom prostredí Paulínskej ulice, ale zároveň v pulzujúcom centre mesta Trnava.

Bytový dom je výborne prístupný autom, peši či bicyklom. V bezprostrednom dotyku sa nachádzajú zdravotnícke zariadenia, školy, pošta, kiná, rôzne reštaurácie, obchody, dostupná je aj železničná či autobusová stanica, priestory pre kultúrne vyžitie a prechádzky s rodinou.

Viac informácií vrátane aktualizovanej ponuky voľných bytov nájdete na stránke www.pupavypaulinska.sk.

(PR)

GALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2019 14:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.