reklama

Výstavba bytového projektu Bratislavská pokračuje podľa plánov. Kolaudovať budú už na jeseň

Výstavba nového bytového domu Bratislavská na rovnomennej ulici v lokalite Tulipán napreduje podľa plánov. V trojpodlažnom bytovom dome bude 41 bytov. Projekt skolaudujú už v priebehu jesene 2015.

Bytový dom Bratislavská je situovaný na mieste dnes už neexistujúceho objektu nábytkárskych závodov na rohu Bratislavskej a Odbojárskej ulice na trnavskom Tulipáne. Investorom projektu je trnavská spoločnosť Lekris.

Podľa slov výhradného predajcu bytov Richarda Stanislavského z RK RICH v súčasnosti je dokončená hrubá stavba, realizujú sa omietky a inžinierske siete v interiéroch, súčasne prebieha aj zatepľovanie bytovky.

„Aktuálne sa uskutočňuje zápis jednotlivých bytov do katastra nehnuteľností. Predpokladáme, že kolaudácia sa uskutoční na jeseň, zrejme v októbri. Postup stavebných prác, ktoré odštartovali v druheu polovici minulého roka, je v súlade s harmonogramom,“ uviedol Stanislavský.

brat2
brat4
Aktuálny pohľad na exteriéry projektu Bratislavská

Ako poznamenal, investor si pochvaľuje záujem o byty v projekte Bratislavská. Rezervovaná je už približne polovica z 41 bytov.

„Počnúc 1. júnom sme pripravili akciu na dvojizbové byty. Záujemcom je k dispozícii šesť bytov za zníženú cenu 67 900 eur,“ informoval.

K dvojizbovým bytom s výmerou 56 metrov štvorcových prináleží okrem iného aj balkón, komora či parkovacie miesto pri bytovom dome.

Trojpodlažný objekt je projektovaný ako kompletne bezbariérový a v bytovom dome sa bude nachádzať aj výťah.

V každom byte sa nachádza balkón o výmere 3,60 m2 alebo na vyvýšenom prízemí terasa s rozlohou 18,44 m2, ktorá je oddelená od ulice plotom. Kúpeľňa a toalety sú v každom byte riešené samostatne.

Vjazd pre autá je riešený z Odbojárskej ulice.

Bytový dom je orientovaný na juhozápad a situovaný v čistokrvnej obytnej zóne rodinných domov Tulipánu, v blízkom okolí sa nenachádzajú žiadne rušivé elementy v podobe výrobných závodov a podobne. Lokalita Tulipánu sa teší výbornému napojeniu na diaľnicu D1, prípadne na plánovaný južný obchvat Trnavy.

Bližšie informácie o projekte získate na internetovej stránke www.bratislavska.sk alebo v realitnej agentúre Rich na Hlavnej 29, tel.: 033 55 11 401, 0905 239 185, e-mail: rich@rich.sk, www.rich.sk.

brat3

brat-1

brat6

brat7

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2015 10:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.