reklama

Úspešný športový manažér a komentátor Alfons Juck príde besedovať do Trnavy

Alfons Juck je jednou z najvýraznejších osobností slovenského športu. Známy je síce aj ako komentátor, ale jeho hlavná práca ostáva ukrytá v zákulisí.

Podieľa sa na organizácii viacerých popredných atletických mítingov ako sú Zlatá tretra v Ostrave, Atletický most v Dubnici nad Váhom a svoje znalosti a skúsenosti posyktol aj počas ostatných majstrovstiev Európy v altetike.

V Prahe založil športovú agentúru, ktorá vo svete zastupuje mnohých atlétov nielen z regiónu.

V Trnave sa predstaví na besede venovanej športu a športovému manažmentu. Prebehne vo štvrtok 23. októbra v dočasnom kultúrnom priestore Berliner na Pekárskej 40 (bývalý Dom Akadémie vzdelávania) so začiatkom o 19. hodine.

Vstup bude zadarmo.

Podrobnosti nájdete aj v udalosti na Facebooku (link tu).

Wisemans #1: Alfons Juck je prvá zo série pravidelných besied, ktoré pripravuje novovzniknutá trnavská organizácia Wisemans. Zameriavať sa bude na odborné a vzdelávacie aktivity, konferencie, vedecko-technické podujatia a na podporu mladých podnikateľov.

Plagát:
Alfons-Juck-poster

Ulož ako PDF
Napísal 21. októbra 2014 12:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.