reklama

Objavte svoj potenciál na unikátnom seminári s Jánom Košturiakom a Janou Chynoradskou

V dňoch 6. a 7. novembra sa v priestoroch Harmony Academy v Trnave uskutoční ďalší ročník semináru Hľadanie vlastnej cesty.

Pod vedením Jána Košturiaka a Jany Chynoradskej sa dozviete nielen ako zvýšiť svoju efektivitu v práci, ale aj ako sa posunúť dopredu v akejkoľvek oblasti osobného života.

O pripravovanom programe sme sa rozprávali s Janou Chynoradskou, riaditeľkou a lektorkou v Harmony Academy.

Ako vznikla vaša spolupráca s Jánom Košturiakom a čo stálo na začiatku semináru Hľadanie vlastnej cesty?

– Jána Košturiaka som stretla v roku 2009, kedy mesto Trnava usporadúvalo vzdelávanie pre podnikateľov. Už počas prvej prednášky ma zaujal svojim životným postojom, ktorý sa s tým mojím veľmi zhodoval. V samotnom finále do hry vstúpil aj môj manžel, ktorý začal študovať na Podnikateľskej akadémii v spoločnosti IPA Slovakia, kde lektoruje i Ján Košturiak. Slovo dalo slovo a manžel nás „dal dokopy“. Naša spolupráca vznikla teda celkom prirodzene. Ako hovorí Ján, keď chcú ľudia spolupracovať, mala by medzi nimi preskočiť akási iskra a mali by tiež byť na rovnakej vlnovej dĺžke. My sme si od začiatku sadli v oboch prípadoch a tak na Vianoce 2013 sedel už pán Košturiak v mojej kancelárii a začali sme spolu vytvárať prienikový program oboch našich inštitúcií.

chynor-kost
Jana Chynoradská a Ján Košturiak

V čom je podľa vás program Hľadanie vlastnej cesty výnimočný a odlišný od ostatných seminárov podobného charakteru?

– Program vznikol na základe spolupráce dvoch organizácií a tak spája náhľady dvoch odborníkov na danú problematiku. Počas semináru sa spolu s účastníkmi sústredíme najmä na určenie si priorít v pracovnom procese a oddeľovane dôležitých vecí od nepodstatných, čo výrazne pomáha zvýšiť ich výkonnosť v práci. Program pozostáva zo série seminárov, ktoré na seba voľne nadväzujú a otvárajú otázky nových pohľadov na témy akými sú motivácia, kreativita, kvalita a efektivita. Seminár je jedinečný aj v tom, že tvorí akýsi most medzi jazykovým a rozvojovým vzdelávaním. Klasické jazykové vzdelávanie sa totiž zaoberá rozvojom štyroch základných jazykových zručností: rozprávanie, písanie, počúvanie a čítanie. Málokto však vie, že rozvoju efektívnej komunikácie často bráni neznalosť piatej jazykovej zručnosti – nášho vnútorného hlasu. Prínosom je aj moja i Jánova dvojjazyčnosť, takže sme pripravení preniesť nadobudnuté vedomosti a skúsenosti širokej verejnosti aj v materskom jazyku.

Komu by ste návštevu tohto semináru odporučili a z akého dôvodu?

– Radi by sme oslovili všetkých dospelých, ktorí hľadajú nové možnosti rozvoja osobnosti prostredníctvom rozvoja komunikácie v angličtine. Program oslovuje každého, kto cíti, že chce naplno využiť svoj vlastný potenciál, či už v rodine, firme, škole alebo spoločnosti. Každý z nás má totiž obmedzený čas – pracovným dňom ale aj dĺžkou ľudského života. Poďme preto spoločne hľadať svoju cestu, ktorá začína sebauvedomením a sebapoznaním a smeruje k cieľu, ktorý nám dáva zmysel a určuje priority našich krokov. Hľadanie vlastnej cesty je spoznávanie seba a príležitostí okolo nás, pochopenie trendov, rozvíjanie nášho talentu, rešpektovanie princípov a ľudí v našom okolí. Potrebujeme urobiť krok vpred práve dnes a tak sa najbližšie stretnutie uskutoční už 6 a 7. novembra 2014 v priestoroch HARMONY ACADEMY na Kapitulskej ulici v Trnave.

Viac informácií ako aj prihlášku nájdete na www.harmony.sk (link tu).

Registrácia účastníkov prebieha až do stredy 5.novembra 2014.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2014 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.