reklama

Týždeň intenzívnej angličtiny v HARMONY ACADEMY s Janou Chynoradskou

Milí Trnavčania, s potešením vám touto cestou dávame do pozornosti, že sa HARMONY ACADEMY, jedna z prvých súkromných jazykových škôl, ktoré vznikli v našom meste po revolúcii, presťahovala od 1.januára 2018 na Halenársku ulicu č.7. Sídli na prvom poschodí vo dvore starého meštianskeho domu, ktorý skrášľuje túto impozantnú zrekonštruovanú ulicu v centre Trnavy.

Tí z vás, ktorí ste mali tú možnosť byť jej súčasťou v ktorejkoľvek etapa jej života vedzte, že i vďaka vám je z nej dnes jedna z najprogresívnejších jazykových škôl doma i v Európe. Od svojho založenia dbala na odbornú profiláciu svojich lektorov.

Počas rokov získala niekoľko ocenení v tejto oblasti, z čoho vyberáme dve najvzácnejšie. V roku 2012 bola, ako jediná jazyková škola na Slovensku, akreditovaná Ministerstvom školstva na tri programy ďalšieho odborného vzdelávanie angličtinárov a v septembri 2017 prebrala HARMONY ACADEMY prestížnu cenu Slovenskej akademickej asociácie pre medzinárodnú spoluprácu Erasmus+ za mimoriadnu aktivitu a výsledky v realizácii európskych vzdelávacích programov v rokov 1998 – 2017. 


Jana Chynoradská

Všetko, čo sa v HARMONY naučili, ponúkajú širokej verejnosti v Trnave i naďalej. Aktuálne je v ponuke novinka – intenzívne týždne pre dospelých!

Aj vy patríte k tým, ktorí sa rozhodli v roku 2018 chytiť angličtiny „za pačesy“ a raz a navždy sa ju naučiť? Prešli ste množstvom kurzov a stále vám niečo v nich chýba? Dajte šancu odborníkom a zapíšte sa na svoj intenzívny kurz v HARMONY už dnes!

Termíny týždňov: 15-19/01/18 alebo 05-09/02/18
Jazykové úrovne: začiatočníci (A1), mierne pokročilí (A2) a pokročilí (B1)
Vyučovanie v dňoch: pondelok až piatok
Veľkosť skupiny: 5 – 8 ľudí
Časy kurzov: 09,30 – 11,00 (A1) 13,00 – 14,30 (A2) 18,30 – 20,00 (B1)
Základný kurz: 5 x 2 hodiny/deň vo vybraných časoch výučby v daný týždeň
Cena základného kurzu: 84 Euro/ týždeň
Lektorka kurzov: Jana Chynoradská
Bonus plus: individuálne hodiny ako doplnok v týždni v čase od 11,15 – 12,45
Cena bonus plus: 180 Euro/10 hodín individuálneho doplnkového kurzu

Obsahy kurzov sa budú prispôsobovať daným študentom a ich potrebám. Každý kurz tak bude jedinečný a šitý na mieru tým, ktorí budú tvoriť danú skupinu.

„Na tieto kurzy sa veľmi teším, pretože viem, že každý študent, ktorí sa chce naučiť po anglicky, to zvládne! Navyše, v našich nových priestoroch, ktoré sú nielenže vybavené najnovšou technikou, ale sú najmä útulné, nám pôjde učenie ako po masle!,“ hovorí Jana Chynoradská, lektorka a súčasná riaditeľka HARMONY ACADEMY.

Zápis na kurzy prebieha od 4. do 12.januára 2018. Neváhajte, a zapíšte sa už teraz. Počet miest v kurzoch je obmedzený!

Prihlásiť sa na tieto kurzy môžete telefonicky na 0907 786 197, mailom na info@harmony.sk, osobne na Halenárskej ulici č.7 v Trnave v dňoch pondelok až štvrtok v časoch od 09,00 do 17,00 a v piatok do 15,00, alebo prostredníctvom našej webovej stránky www.harmony.sk.

Tešíme sa na vás!

Vaša HARMONY ACADEMY

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2018 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.