reklama

Výzva riaditeľky Harmony Academy Jany Chynoradskej: Pomôžme školám rásť!

Milí Trnavčania, dovoľte nám dať Vám touto cestou do povedomia našu iniciatívu – konferenciu Learn&Lead 2019, ktorá sa uskutoční v dňoch 17. – 18.apríla 2019 v hoteli Holiday Inn v Žiline. Pre tento účel bola vytvorená i výzva Jany Chynoradskej, riaditeľky jazykovej školy HARMONY ACADEMY a iniciátorky myšlienky Learn & Lead, pre všetkých podnikateľov pod názvom „Pomôžme školám rásť“.

Vážený podnikateľ, vážená podnikateľka,

vyštudovala som učiteľstvo v odbore anglický jazyk a literatúra na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v roku 1997. Celý svoj doterajší profesijný život som  s láskou zasvätila vyučovaniu a vedeniu učiteľov pri výučbe tohto svetového jazyka.

Podarilo sa mi okolo seba zhromaždiť množstvo vynikajúcich ľudí, profesionálov, spolu s ktorými ponúkame služby našim klientom v tej najvyššej možnej kvalite. Svoju vlastnú jazykovú školu som založila v roku 2000 a počas doby jej života sme v medzinárodných partnerstvách s organizáciami v Európe vytvorili unikátny koncept Learn&Lead

Tento rok končím svoje dvojročné štúdium na Podnikateľskej univerzite a rada sa hlásim k novému prúdu slovenských podnikateľov, ktorým záleží na budovaní systémov celoživotného vzdelávania. V prepojení s jednotlivými učiteľmi či vedúcimi pracovníkmi našich škôl máme nádej na vytvorenie podporných mechanizmov, ktoré pomôžu školám a ich ľuďom ďalej rásť, pretvárať prostredie a rozvíjať sa pre potreby súčasného sveta a trhu práce.“


Jana Chynoradská

„V dňoch 17. – 18.apríla 2019 organizujeme v Holiday Inn v Žiline medzinárodnú konferenciu Learn&Lead 2019, ktorej cieľom je vzbudiť záujem u ľudí pracovať na modeloch kontinuálneho transferu znalostí vo firmách a školách, predstaviť odborné vzdelávacie programy Learn&Lead ako aj postupy pri ich tvorbe a zavádzaní a zároveň odprezentovať projekt KA1 z dielne Erasmusplus – HAPPY SCHOOL 2020 ( 2018-1- SK01-KA104-046112). 

Ak vám záleží na rozvoji nášho vzdelávania, prijmite, prosím, moje pozvanie na túto udalosť. Registrovať sa môžete TU.

Plný program konferencie je v tomto linku a moje osobné predstavenie Learn&Lead 2019 si môžete pozrieť v tomto krátkom videu.

Ak sa vám páči naša iniciatíva, máte možnosť podporiť nás i formou úhrady účastníckeho poplatku pre 1 (69 Eur) alebo 2 záujemcov (99 Eur) z radov základných, stredných či vysokých škôl.

V prípade vášho záujmu vám poskytneme profily účastníkov, ktorí sa zúčastnia tejto konferencie vďaka vášmu sponzoringu.

Cestu implementácie ich nadobudnutých vedomostí a skúseností z tejto konferencie budeme ďalej sledovať a v prípade vášho záujmu vám radi o nej poskytneme bližšie informácie. 

V prípade vašich možných otázok či dotazov ma neváhajte kontaktovať na jana@harmony.sk alebo na mobilnom telefónnom čísle 0903 412 551.

Vopred vám za vašu podporu ďakujem.“

S úctou, 
Jana Chynoradská 

Ak vás naša iniciatíva zaujala, prikladáme i odkazy, kde sa o našom podujatí môžete dozvedieť viac.

Program konferencie: http://learnandlead.eu/wp-content/uploads/2017/04/Expert-Educational-Conference-for-Adult-Learners-1.pdf
Registrácia: http://learnandlead.eu/learn-lead-conference-2019/
Video predstavenie: https://www.youtube.com/watch?v=GCcr7XMBBFo&t=5s
Vízia Learn&Lead: http://learnandlead.eu/wp-content/uploads/2019/01/Harmony_Learn__Lead_SK_titulky_FullHD_Online.mp4

V prípade vášho záujmu za vami radi vycestujeme a predstavíme vám náš zámer osobne.

ĎAKUJEME!
HARMONY ACADEMY

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2019 21:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.