reklama

HARMONY ACADEMY otvára už 20. školský rok!

Už 19 rokov sme súčasťou nášho prekrásneho historického mesta Trnavy. Už 19 rokov sme tu pre vás a ponúkame vám jedinečné služby profesionálneho kariérneho či osobnostného rastu, ktoré zaručene zmenia kvalitu a úroveň vášho života. Vďaka nám a našim kvalitne prepracovaným kurzom, pod vedením profesionálne vyškolených lektorov, ktorí počas vyučovania uplatňujú osobný prístup zameraný na individuálne potreby študenta, môžete sledovať svoj rast po každej vyučovacej hodine.

V cudzom jazyku naučíme komunikovať skutočne každého,
kto bude CHCIEŤ zmeniť svoj život.

HARMONY ACADEMY vám otvorí dvere do nového zamestnania, vďaka nám môžete dosiahnuť kariérny rast, zvýšiť svoje sebavedomie a predovšetkým odstrániť bariéru a strach z komunikácie. Staňte sa v rámci nášho základného programu anglického jazyka pre dospelých From ZERO to HERO hrdinom v anglickej komunikácii!

Program From ZERO to HERO pozostáva z 5 vedomostných stupňov, ktorý tvoria 4 bloky, každý v rozsahu 36 vyučovacích hodín (1 stupeň – 144 hodín).

Viac informácii o programe: https://www.harmony.sk/learn-english.

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky kurzov: https://www.harmony.sk/copy-of-kurzy.

Ponúkame inovatívne metódy výučby jazykov

pre všetky vekové kategórie.
Jazykové kurzy pre deti

Kurzy pre deti prebiehajú hravou formou, prostredníctvom cielenej komunikácie v bežných denných situáciách, za pomoci anglických hier, piesní a riekaniek. Dôraz pritom kladieme nielen na jazykové vedomosti a zručnosti, ale aj na rozvoj kreativity detí a na celkový rozvoj ich osobnosti.

V rámci výučby u detí prebúdzame ich prirodzený záujem o angličtinu. Tým, že počas hodín používame výlučne cudzí jazyk, deti získavajú istotu a ľahkosť v jeho používaní.

Ponuka kurzov pre deti: https://www.harmony.sk/copy-of-dospely-3.

Jazykové kurzy pre juniorov

Programy pre juniorov sú zamerané na integrovaný rozvoj jazykových zručností študentov vo veku od 13 do 18 rokov. Tieto kurzy ponúkajú systematické a postupné napredovanie mladých od začiatočníkov až po skúsených používateľov jazyka.

Ponuka kurzov pre juniorov: https://www.harmony.sk/copy-of-dospely-2.

Čaká ťa maturita?

My ťa na ňu pripravíme! Prípravný kurz na maturitu z angličtiny na úrovni B2 je zameraný na konverzačné témy predpísané pre ústnu časť internej maturitnej skúšky. Zároveň poskytne účastníkom kurzu priestor pre aktívne precvičenie typov úloh a zadaní vyskytujúcich sa na externej časti maturitnej skúšky.

Prihlásiť sa na kurz : https://www.harmony.sk/copy-of-junior-2-1.

Novinkou v novom školskom roku je možnosť získať otvorený prístup k elektronickej evidencii vášho štúdia v systéme AMBER, kde môžete sledovať a využívať záznamy z uplynulej hodiny, poznámky a iné odkazy zdieľané lektorom vašich detí.

Buďte medzi prvými, ktorí využijú túto možnosť. Aktivácia služby je jednorazová, vaše konto bude otvorené do 31.8.2020.

Registrovať sa môžete online cez našu webovú stránku alebo osobne na Halenárskej 7 v Trnave v pracovných dňoch pondelok až piatok v čase od 10,00 do 15,00 hod.

Viac informácií vám radi poskytneme NONSTOP na našich kontaktných telefónnych číslach a 0907 786 197, e-mailom na info@harmony.sk alebo prostredníctvom našej novej webovej stránky www.harmony.sk.

Tešíme sa na vás!

Vaša HARMONY ACADEMY

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2019 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.