reklama

Štedré Vianoce 2018 v HARMONY

V stredu 12. decembra 2018 sa uskutočnila už 19. HARMONY CHRISTMAS PARTY, ktorá sa niesla v čarovnej atmosfére vianočných prianí. Víťazné prianie, ktoré bolo ocenené poukážkou v hodnote 200 Eur bolo od študentky Majky Wenger, ktorá HARMONY zaželala nasledovné: „Milá jazyková škola, prajem ti krásne vianočné sviatky plné láskavých a milých učiteľov a študentov. Ako v zime padá sniežik, nech padá aj do tvojich priestorov veľa spokojných študentov. Nech sa stále rozrastáš a obohacuješ študentov kvalitnými jazykovými skúsenosťami v každom čase. Taktiež ti prajem stále takú pokojnú a pohodovú atmosféru, ktorá vládne nielen na Vianoce v našich domácnostiach ale aj v tvojich priestoroch a aby sa tam každý cítil len príjemne. ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE.“


Harmony Christmas Party sa uskutočnila už po 19. raz

V útulných priestoroch v nádhernej historickej budove na Halenárskej ulici HARMONY ACADEMY privítala na svojom vianočnom večierku svojich detských i dospelých študentov, lektorov, študentov zo spoločnosti PSA Groupe Slovakia a celý tím Harmony. PARTNERMI PODUJATIA boli PSA Groupe, HELLA Slovakia Front-Lighting, Oriflame, Čalúnnictvo Seven.

Na všetkých zúčastnených čakal bohatý „štedrovečerný“ stôl plný tradičných vianočných maškŕt, príjemná hudba, rozdávanie darčekov od našich úžasných partnerov a celovečerná súťaž o najkrajšie vianočné prianie pre našu Harmony.

Tento akademický rok sa nesie v oslave 18-tych narodenín HARMONY ACADEMY a my sme sa rozhodli niesť nielen celý večierok, ale aj celý rok v pozitívnej a prajnej atmosfére. Náš vianočný stromček zdobilo presne 61 nádherných vianočných prianí od našich študentov, lektorov či celého tímu Harmony. Zároveň počas celého večera prebiehalo hlasovanie o to najkrajšie vianočné prianie, ktoré bolo odmenené poukážkou v hodnote 200€ na jazykový kurz u nás v HARMONY ACADEMY!

Ako je už zvykom, aj tento rok podujatie otvorila zakladateľka a súčasná riaditeľka a lektorka odborných programov – Jana Chynoradská:

„Pri zrode Harmony v roku 2000 bola prítomná túžba jedného človeka vyučovať anglický jazyk s cieľom podeliť sa o toto poznanie s niekým, kto má o to záujem. Dnes je v Harmony nahromadená túžba tímu, skúsenosti s výučbou cudzích jazykov a odborného vzdelávania angličtinárov merané počtom odpracovaných hodín (236 023), ako aj skúsenosti s realizáciou medzinárodných projektov (21). Harmony tím sa dnes delí o svoje nadobudnuté poznanie s tými, ktorí majú záujem ďalej rásť a rozvíjať sa nie len v cudzom jazyku, ale aj v iných oblastiach života dospelých prostredníctvom cudzieho jazyka.
Pravidlo 10 000 hovorí, že majstrovské úrovne v akomkoľvek odbore nemožno dosiahnuť bez prípravy, učenia či  tréningu a to ani vtedy, keď je človek nadpriemerne nadaný. Na základe tohto pravidla môžeme povedať, že priemerný učiteľ odučí 10 000 hodín za 10 rokov intenzívnej práce. Dnes v Harmony disponujeme lektormi, ktorí majú rôzne rozvinuté svoje kompetencie, čím sa nachádzajú na rozdielnych stupňoch svojho profesionálneho života, tomu zodpovedá i programová ponuka našej školy pre rok 2019.“


Jana Chynoradská (na snímke vpravo)

Škola má učiť ľudí pre život a Harmony takou školou nepochybne je. Jazykovo a obsahovo integrované vzdelávanie, v podobe našich špecializovaných kurzov, je tu pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu, ktorí si chcú udržať svoju pracovnú pozíciu či ktorí chcú dosiahnuť vo svojom zamestnaní kariérny posun.

HARMONY ACADEMY ponúka ľuďom obrovskú príležitosť posunúť svoj život na vyššiu úroveň. Ponúka vám vzdelávanie pre (s)pokojný život.

Ak vás naša ponuka kurzov pre (s)pokojný život zaujala neváhajte a registrujte sa online cez našu webovú stránku alebo osobne na Halenárskej 7 v Trnave v pracovných dňoch pondelok až štvrtok od 13,00 do 17,00 a v piatok od 08,00 do 12,00 hod. Viac informácií vám radi poskytneme aj NONSTOP na našich kontaktných telefónnych číslach  033 551 66 44, 0907 786 197 a e-mailom na info@harmony.sk.

HARMONY ACADEMY bola tento rok skutočne štedrá. A to nie len v ten jeden večer. Je štedrá počas celého roka. Ponúka svojim študentom maximum zo svojich jazykových služieb. Ponúka ľuďom šancu na lepší život. :-)

Priatelia, z celého srdca vám prajeme tie najkrajšie vianočné sviatky plné pokoja, lásky, rodinnej pohody prežité v kruhu tých, ktorých máte najradšej a všetko dobré v Novom roku 2019.

Vaša HARMONY ACADEMY

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2018 7:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.