reklama

Koncert rakúskej electronic formácie XBloome

Rakúska hudobná tvorba nie je u nás až na zopár výnimiek známa. Čo je rozhodne škoda, keďže v mnohých mestách existuje kvalitná a početne zastúpená hudobná scéna, ktorá v ničom nezaostáva za súčasnými európskymi a svetovými trendmi. Už túto sobotu sa o tom môžete presvedčiť na vystúpení formácie XBloome.

Štvorčlenná kapela XBloome z Viedne má na konte už dva autorské albumy a jeden remixový.

Na hudobnej scéne pôsobia od roku 2005 a venujú sa elektronike, trip hopu, houseu a žánru down-tempo. Za takmer desať rokov spoločného pôsobenia vystupovali na mnohých festivaloch, medzi inými napríklad aj na Electronic Beats v Grazi.

V rámci svojho európskeho turné sa zastavia aj v Trnave a to v sobotu 8. novembra v dočasnom kultúrnom centre Berliner na Pekárskej 40 (bývalý dom Akadémie vzdelávania).

Začiatok koncertu je o 20:00. Vstupné 2 eurá.

Ďalšie podrobnosti a ukážky nájdete v evente (link tu).

Plagát:
xbloome-pl

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2014 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.