reklama

Chutné domáce varenie, raňajkové aj obedové menu. Na námestí otvorili nové bistro Pipi Gril

-inzercia-

Do centra Trnavy sa vracia Pipi Gril. Skôr narodení si spomenú na pečené kuriatka podávané pri už neexistujúcom Kryme. Od piatka 6. marca si na dobrom a kvalitnom jedle môžeme pochutnať v bistre Pipi Gril na Trojičnom námestí vedľa známej kaviarne Pastis.

Snahou prevádzkovateľov bistra je ponúkať svojím zákazníkom chutné domáce varenie. Také, aké poznáte z domu od svojich rodičov alebo babičiek.

Domáca knedľa, raňajkové pomazánky, ale aj dezerty pripravované podľa tradičných receptov budú príjemným spestrením ponúkaného jedálnička.

pipi-2

pipi-3
Bistro nájdete vedľa kaviarne Pastis na Trojičnom námestí

Hlavnú ponuku Pipi Grilu tvoria dobrotky ako grilované kuriatko, kurací a bravčový rezeň, kuracie nugetky, krídelká, fish&chips, ale aj viacero druhov pizze pripravovanej vlastným originálnym spôsobom ostrieľaným a kvalitným tímom kuchárov.

Pizzu si samozrejme možete objednať aj len tak na zahryznutie na polovičku či štvrtinku.

Samozrejmosťou je ponuka viacerých druhov šalátov aj so štangličkami a tiež raňajkových menu s džúsom a kávičkou či obedových denných menu v zložení hlavné jedlo a polievka.

Pipi Gril je súčasťou kaviarne Pastis. Zákazníci sa tak môžu najesť nielen v bistre, ale aj v kaviarni alebo na letnej terase, ktorú sprístupnili pred pár dňami. Samozrejme, jedlo si môžete nechať aj zabaliť a vziať so sebou.

Bistro Pipi Gril má byť podľa jeho prevádzkovateľov kvalitnou alternatívou kebabov.

Otváracie hodiny sú predĺžené do neskorých večerných hodín, Pipi Gril funguje 7 dní v týždni. Preto ak dostanete hlad, už nemusíte byť v centre mesta odkázaní len na kebab, ale konečne si môžete pochutnať aj na chutnom a kvalitnom domácom jedle.

Obedové denné menu si môžete nechať posielať aj e-mailom, prihlásenie ako aj ďalšie informáciue nájdete na stránke www.pipigril.sk.

Pipi Gril môžete sledovať na prostredníctvom facebookovskej stránky, link je tu.

pipi-4

pipi-1

pipi-5

pipi-6

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2015 10:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.