reklama

Reštaurácia SUSHIKI: miesto, kde sa spájajú skvelé chute s jedinečným prostredím

-inzercia-

Myšlienka spojenia kvalitného a čerstvého jedla s originálnym prostredím sa prevádzkovateľom reštaurácie SUSHIKI podarila dokonale. Reštaurácia so zameraním na východo-ázijskú kuchyňu vás osloví už na prvý dojem vkusne a príjemne zariadenými interiérmi.

Reštaurácia so sídlom na Halenárskej ulici 13 sa jasne vymyká bežnému priemeru. Má štýl, nepopierateľnú jedinečnosť s dôrazom na výborné jedlo a prostredie, v ktorom trávite čas.

SUSHIKI nepoužíva podtitul Fresh restaurant len tak náhodou, a už vôbec nie bezdôvodne. Práve naopak.

„Všetky potraviny sú starostlivo kontrolované, vyberané odborníkmi a vždy čerstvé. Spoliehame sa na profesionalitu skúseného kolektívu, pracujeme s overenými a kvalitnými dodávateľmi. To sú absolútne základy a naše najvyššie priority,“ prízvukuje spolumajiteľ SUSHIKI Boris Lekeš.

Obdiv si zaslúži aj stvárnenie interiérov a snaha majiteľov o pozdvihnutie latky nad bežný priemer. A to sa im podarilo.

Významnú úlohu v reštaurácii hrajú prírodné materiály, najmä drevo, poteší aj pohľad na živú zelenú stenu.

sushiki-1

sushiki-2

sushiki-3
Interiéry reštaurácie

„Symbol Ki má v japončine nespočetné množstvo významov, ale v spojení so znakom, ktorý sa stal aj naším logom znamená strom,“ vysvetľuje zaujímavú súvislosť.

Skvelým počinom je aj spolupráca SUSHIKI s domácimi umelcami. Interiéry dopĺňajú obrazy maliarky Dominiky Žákovej a Alojza Kavuljaka, sochy či doplnky trnavského umelca Roberta L. Tyrnaua, ktorý sa postaral aj o spracovanie stien z kvalitného dreva. Vystavené diela je možné si po dohode od umelcov aj zakúpiť.

„Hoci nie sme a nechceme byť 100-percentnou sushi reštauráciou, určité tradície dodržiavame. Podobne ako krajiny vychádzajúceho slnka aj my sa riadime heslom, že v jednoduchosti je krása,“ zdôrazňuje B. Lekeš.

Čerstvé ázijské pochúťky si môžete vychutnať nielen v reštaurácii, ale aj v pohodlí svojho domova, v práci alebo na večierku.

SUSHIKI v rámci služby Sushi KITERING pripraví na mieru menu pre firemný večierok, oslavu, rodinnú párty alebo svadbu. Špeciálne menu je pripravené aj na oslavy promócií.

sushiki-4

sushiki-5

Svojou originalitou iste zaujme aj ponuka nápojov. K teplým a studeným jedlám môžete ochutnať saké, slivkové víno, 20-ročnú japonskú whisky, ale aj mnohé ďalšie zaujímavé drinky či domáce limonády, kokteily a ľadové čaje z celého sveta.

Ďalej už netreba viac slov, pretože lepšie raz ovoňať, ochutnať a vychutnať, ako stokrát počúť.

Dobrú chuť a na zdravie!

SUSHIKI FRESH RESTAURANT
Halenárska 13
Trnava
Nedeľa – Štvrtok 11:00 – 22:00
Piatok – Sobota 11:00 – 02:00
www.sushiki.sk

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 15. apríla 2015 13:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.