reklama

Miesto pre život, kde cítiť mladosť

Nastal čas zhmotniť moju slobodu do bývania. Hľadám miesto, ktoré mi dá všetko, čo potrebujem. Priateľov, pohodu, priestor rozvíjať, čo milujem. Moderné, mestské, v centre diania. A teraz ho nájdem. Lebo teraz, alebo nikdy.

Moje bývanie bude ako môj životný štýl. Rána chcem začínať aktívne, dať si sprchu, nasadnúť do auta a naštartovať ho spolu s ďalším skvelým dňom. Večer viesť nekonečné rozhovory na terase a obdivovať z nej utíchajúce mesto.

Nebudem sledovať hodinky, či náhodou nenaštvem susedu v rokoch. Toto mám už za sebou. Teraz chcem miesto, kde určujú smer mladí.

Lajf na privátoch nebol najlacnejší. Teraz chcem platiť za vlastné. Bude to vraj ťažké rozhodnutie, za ktorým stoja pre a proti. Lenže ja nemám v pláne robiť ústupky a nachodiť kilometre po obhliadkach. Verím, že existuje miesto, ktoré je absolútne podľa mojich predstáv.

Lokalita, odkiaľ je všade blízko. Za športom, relaxom, za priateľmi aj za službami.

Žijem svoj život naplno a viem presne, čo od neho očakávam. Mojim predstavám podriaďujem všetko dôležité. Aj bývanie.

Budem žiť v Trnave. V novom a modernom byte, kde je veľa zelene a vždy sa tam dá zaparkovať. Odmietam masovku. Na tomto mieste nájdem komunitu ľudí, ktorí sú ako ja.

Ústupky mám na háku. Viem presne, čo hľadám. A nájdem to teraz, alebo nikdy.

www.vilkycukrova.sk

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2021 11:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.