reklama

Procházka hovoril v Trnave s primátorom, študentmi UCM a navštívil aj mestský priemyselný park

V utorok 14.apríla navštívil Trnavu líder strany SIEŤ Radoslav Procházka. V krajskom meste strávil celý deň v sprievode okresného predsedu SIETE Maroša Sagana ako aj ďalších regionálnych predstaviteľov strany.

Na úvod celodenného programu sa stretol pri raňajkách s podnikateľmi z Trnavy a okolia, pričom stretnutie malo za cieľ získať spätnú väzbu od tých, ktorí vytvárajú hodnoty a sú kostrou národného hospodárstva.

„Živnostníci a malí a strední podnikatelia držia túto krajinu nad vodou, na ich chrbtoch stojí naša ekonomika, tak im na ne prestaňme nakladať ďalšie bremená, pretože ich nemusia uniesť,“ povedal Procházka.

prochazka-1
Na návšteve Mestského priemyselného a technologického parku

prochazka-3
Rozhovor R. Procházku s primátorom P. Bročkom

V súčasnosti sú podporovaní veľkí podnikatelia na úkor malých, „SIEŤ chce otočiť tento pomer, alebo skôr nepomer, a pomáhať aj tým menším, slabším a domácim, čiže živnostníkom a malým a stredným podnikateľom“, konštatoval Procházka.

Pri návšteve Mestského priemyselného a technologického parku ocenil Radoslav Procházka predovšetkým príležitosť a podanú ruku, ktorou mesto Trnava pomáha podnikateľom a startupom.

„Ako je vidieť, v parku nie sú len montážne haly, ale mal som možnosť navštíviť aj spoločnosti, ktoré sa venujú výskumu, vývoju a produktom s vysokou pridanou hodnotou. Slovenská republika a hlavne Trnava má možnosť dokázať, že nie sme zaujímaví len lacnou a kvalitnou pracovnou silou, ale rovnako aj potenciálom v oblasti vývoja technológií.“

Pracovný program pokračoval v poobedňajších hodinách oficiálnym prijatím u primátora mesta Trnava, kde sa líder SIETE s regionálnymi predstaviteľmi strany zaujímal o priority mesta v najbližšom období.

Program končil debatou so študentmi na pôde Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave o práve prebiehajúcej kríze na Ukrajine a jej dopade na bezpečnosť Slovenska.

(Tlačová správa)

prochazka-2

Líder siete hovoril aj so študentmi UCM

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2015 16:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.