reklama

Turnaj v malom futbale PRENGO CUP 2015 bude mať mužskú aj ženskú kategóriu

Malý sen o veľkom turnaji. Aj tak by sa dala popísať idea zakladateľov a organizátorov ŠK Prednádražie v spolupráci s Mestom Trnava, spred dvoch rokov, ktorú sa im tento rok podarilo zrealizovať.

Trvalo iba tri ročníky, kým sa im z regionálneho turnaja podarilo vytvoriť tohtoročné Amatérske majstrovstvá Slovenska mužov a žien v malom futbale s celkovým počtom 60 kolektívov. PRENGO CUP 2015 sa uskutoční 27. júna na futbalových ihriskách Slávie Trnava.

V minulom roku sa turnaja zúčastnili mužstvá z Trnavy a okolia, Hlohovca, Bratislavy, Žiliny a zastúpenie mal aj ďaleký východ, keď do mesta Bílích Andelov merali cestu chlapci z Vranova nad Topľou. Tento rok sa sľúbili opäť a vraj si pohár plánujú odniesť domov.

Zabrániť im v tom okrem iných budú určite chcieť, už teraz prihlásení, víťazi prvých dvoch ročníkov FC Vodáreň či Palermo. Lákadlom budú okrem prestíže a dobrého futbalu aj ceny pre víťazné mužstvá a jednotlivcov, ktoré na turnaj poskytli aj FC Spartak Trnava či Slovenský futbalový zväz.

prengo

Foto: Alexandra Galambová

Absolútnou Slovenskou novinkou je rozšírenie turnaja o ženskú kategóriu, v ktorej si zahrajú ženy a dievčatá od 16 rokov (ročníka 1999). Organizátori pre ne pripravili dve skupiny po piatich tímoch.

Prihlasovanie na turnaj začalo 15. mája a pokračovať bude do 5. júna alebo do naplnenia kapacity 50 mužských a 10 ženských tímov.

Po skúsenostiach z minulých rokov organizátori upozorňujú, že s registráciou netreba otáľať, lebo záujemcov bolo vždy viac, ako si reálne mohlo zahrať. Už tradične realizačný tím zabezpečuje pre všetky zúčastnené mužstvá v rámci štartovného pitný režim a občerstvenie.

Prihlasovací formulár a všetky ďalšie informácie nájdete na www.prengocup.com alebo na facebook.com/prengocup. Prihlásiť svoje mužstvo sa môžete aj telefonicky na 0908 11 96 97.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2015 9:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.