reklama

V Trnave sa predstaví po dlhšej pauze bluesová speváčka Jana Ružičková s kapelou

Trnavské online Rádio Bunker v spolupráci s Art Klub pozývajú na vzácny comeback prvej dámy trnavského bluesu Jany Ružičkovej, ktorá zahrá po rokoch v Trnave so svojou kapelou Cross The Line.

Zoskupenie Cross The Line vzniklo v roku 2008 v Trnave. Názov si skupina nevybrala náhodne, vo svojej hudbe sa snaží prekročiť hranice jedného hudobného štýlu. Charakterizuje ju príjemná atmosféra v štýle blues rockovej hudby s prvkami funky či jazz rocku.

V repertoári má tiež skladby od výrazných osobností klasického blues rocku a moderného amerického R&B.

ruzickova
Jana Ružičková

Nemenej pútavým je takmer až černošsky zafarbený hlas výraznej speváčky Jany Ružičkovej.

Profesionalitu a radosť z hudby tohto zoskupenia si publikum mohlo vychutnať na festivale Blues Slovakia 2000, 2001, 2002 a 2004, Bluesnenie 2003, 2004, 2008 a 2011, Blues Aperitiv a Blues Alive 2004, Blues Alive 2005, v kluboch na rôznych miestach Slovenska a Čiech alebo ako vynikajúci sprievod vernisáží výstav súčasného umenia v Bratislave či v Trnave.

Srdečne vás pozývame na koncert!

Udalosť na FB – link tu.

Koncert: Jana Ružičková & Cross The Line / Seventh Weapon
Miesto konania: Art Klub, Hlavná 17, Trnava
Kedy: 28.5 2015 o 20:00
Vstupné: 1,-€

ruz-pl

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2015 9:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.