reklama

Súťaž o najlepší spot Múdra huba

Si kreatívny? Máš talent na animácie, fotografiu alebo si jednoducho fanúšik videotvorby? Chceš vyhrať 1200 eur? Zapoj sa do medzinárodnej súťaže o najlepší 30 sekundový spot, ktorý bude prezentovať Múdru hubu (pythium oligandrum).

Spoločnosť Bio Agens Research and Development – BARD, s.r.o. a PR agentúra Trumpeter, s.r.o. pripravili zaujímavú súťaž, v ktorej môžete vyhrať až 1200 eur.

Súťaž sa začala 1. mája 2015 a skončí sa 30. novembra 2015. Do tohto projektu sa môžu zapojiť všetci, ktorí majú trvalý pobyt v Slovenskej alebo Českej republike a dovŕšili minimálne 15 rokov.

Aké sú podmienky súťaže?

Spot musí trvať 30 sekúnd. V spote je povolené používať voiceover (krátke hovorené slovo – max. 10 slov – prenášané hlasom, ktorého nositeľ nie je prítomný v obraze) alebo finálne titulky v dĺžke 10 slov.

Forma spotu je voľná: animácia, videotvorba, hraný spot, grafika…. kreativite sa medze nekladú. Súťaž nie je určená len študentom slovenských a českých stredných a vysokých škôl, ale aj celým tímom a jednotlivcom, ktorí sa cítia v tejto oblasti „doma“.

mud-hud

Ako sa prihlásiť?

Účasť v súťaži vzniká zaslaním prihlášky na emailovú adresu: talentovanehouby@trumpeter.sk.

Každý, kto do súťaže zašle vytlačenú, podpísanú a oskenovanú prihlášku so súhlasom s pravidlami súťaže, dostane Press kit Múdra huba (informácie o Múdrej hube, animáciu, fotografie).

Všetky výsledné spoty treba zaslať vo formáte mp4 na e-mailovú adresu: talentovanehouby@trumpeter.sk. Videá budú umiestnené na YouTube a FAN page na Facebooku Talentované houby.

Súťaž i podmienky sú uverejnené na FAN page na Facebooku Talentované houby: www.facebook.com/talentovanehouby a na web stránke zadávateľa súťaže: www.pythium.eu/cs/soutez-sutaz

Kto bude víťaz?

Súťaž bude vyhodnotená 15. decembra 2015. Víťazný spot, ktorý určí porota BARD, získa 1200 eur.

Ten spot, ktorý bude mať najviac videní na YouTube, dostane 300 eur. Víťazné spoty (bez ohľadu na to, či pôjde o český alebo slovenský spot) budú použité na marketingové účely Múdrej huby. Spoločnosť BARD má právo na úpravu víťazných spotov a zákaz publikácie nevhodných spotov.

Viac informácií:
PR agentúra Trumpeter
Anežka Hrdá
anezka.hrda@trumpeter.sk, +421 944 34 64 72

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2015 22:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.