reklama

Radničné hry do Trnavy prinesú nielen Lasicu, Csongora, ale aj fašírky a kumšt

Malý divadelný festival pod holým nebom s názvom Radničné hry, ktorý sa uskutoční 25. a 26. júna aj tento rok poteší všetkých milovníkov výnimočných hereckých výkonov, smiechu a dobrej nálady.

Nenechajte si preto ujsť netradičnú atmosféru letného podvečera plnú divadla na nádvorí trnavskej radnice.

Prvý deň festivalu prekvapivo nebude patriť ani hre, ani dráme, ani tragédii a ani muzikálu, ale rozhovorom. Milan Lasica a Milan Kňažko vám v predstavení s názvom Na fašírky mi nesiahaj predvedú to najbežnejšie, s čím sa v našich životoch stretávame.

Poznáte tú nutkavú potrebu rozhovoru, vymieňania si názorov, alebo len takého obyčajného utvrdzovania sa vo vlastnom presvedčení?

Ak vám cudzie nie je ani mudrovanie o kolese, ktoré ešte nikto nikdy nevymyslel, predstavenie venované pamiatke Júliusa Satinského a Jaroslava Filipa bude pre vás ako stvorené.

las-knaz

Druhý deň Radničných hier bude plný tej najväčšej radosti – škodoradosti.

Ak chcete zistiť, ako blízko je od priateľstva k nenávisti, pozrite si komédiu Kumšt v podaní Csongora Kassaia, Martina Mňahončáka a Gregora Hološku plnú humorných situácií a dramatických zvratov.

Táto divadelná hra bola preložená do viac ako 30 jazykov a bezpochyby patrí medzi najúspešnejšie komédie súčasnej francúzskej dramatičky Yasminy Rezy.

kumst

Mestská samospráva ani počas Radničných hier nezabúda na detských divákov, preto pre nich pripravila veselé divadelné predstavenie.

Lístky si budete môcť zakúpiť v sieti Ticketportal (Na fašírky mi nesiahaj, Kumšt a v turistickom informačnom centre v mestskej veži. Detské predstavenie bude zdarma.

RH2015

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2015 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.