reklama

Viktória najúspešnejším slovenským klubom

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil aktuálne slovenské rebríčky mládeže k 1.7.2015. Kraľujú im hráči KST Viktória Trnava, ktorí sú z ôsmych kategórií na čele až v štyroch!

Tatiana Kukuľková je lídrom dorasteniek a starších žiačok, Štefan Peko tróni v rebríčku starších žiakov, Zuzana Peková je na prvej pozícii medzi mladšími žiačkami.

Pred pár dňami bola ukončená séria mládežníckych majstrovstiev SR. Trnavčania urobili z Viktórie so ziskom 14 medailí, z toho 5 titulov, najúspešnejší slovenský klub. Za ním nasledovali s 11 kovmi Čadca a Tvrdošín, s 10 Valaliky, Michalovce a Topoľčany.

viktoria-peko

FOTO: archív KST Viktória

Za týmto všetkým sa skrýva kusisko driny, obrovská obeta, ctižiadosť hráčov a trénerov a najmä kvalitná materiálna a finančná podpora.

Klub v priebehu sezóny z vlastnej iniciatívy kontaktoval majiteľ spoločnosti Juriga Tools, bývalý hráč hádzanárskej Lokomotívy Miroslav Juriga, a stal sa jeho intenzívnym podporovateľom.

Je obdivuhodné, že podal pomocnú ruku k dielu, ktorým je skvelá propagácia športu u nás a v zahraničí.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2015 23:04. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.