reklama

Vo štvrtok dovezú konštrukcie nového mosta, doprava na Hospodárskej pôjde len v dvoch pruhoch

Mostné konštrukcie budúceho nového mosta na Radlinského ulici pri Bernolákovej bráne privezú na miesto výstavby už vo štvrtok 16. júla.

Z tohto dôvodu bude v ten deň od 7. hodiny ráno doprava na Hospodárskej ulici vedená len v dvoch pruhoch, upozorňuje vodičov mesto Trnava.

„Tento dopravný režim môže trvať niekoľko hodín až do ukončenia dovozu a ukladania veľkorozmerného nákladu,“ oznámila samospráva.

Práce na výstavbe prebiehajú hladko, časový sklz spôsobený zistením nestabilného podložia pôvodného mosta je už vyrovnaný.

Ak nenastanú žiadne ďalšie neočakávané komplikácie, most by mal byť dokončený v pôvodnom termíne koncom októbra.

bernolakova-most
Výstavba nového mosta pri Bernolákovej bráne

Ulož ako PDF
Napísal 14. júla 2015 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vo štvrtok dovezú konštrukcie nového mosta, doprava na Hospodárskej pôjde len v dvoch pruhoch”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.