reklama

Hľadá sa vhodný kandidát na vianočný strom. Ak o nejakom viete, prihláste sa

Má byť krásny, symetrický, vysoký najmenej 15 metrov. Mesto Trnava a organizátor Vianočných trhov hľadajú vhodného kandidáta na vianočný strom.

Do 30. septembra 2015 môže verejnosť ponúknuť mestu Trnava strom, ktorý bude umiestnený počas Vianoc na Trojičnom námestí a pri ktorom je opodstatnený dôvod na výrub.

Podľa slov Ľubice Králikovej z referátu správy zelene Odboru dopravy a komunálnych služieb MsÚ v Trnave ideálnymi druhmi na skrášlenie centra sú smrek, jedľa alebo duglaska.

„Strom musí byť vysoký minimálne 15 metrov, ideálne aj viac ako dvadsať metrov, mal by byť symetrický a vizuálne pohľadný. Všetky náležitosti a náklady spojené s výrubom a prevozom stromu zabezpečí ogranizátor trhov,“ uviedla Ľ. Králiková.

strom-vianoce-trnava
Nájsť ideálneho kandidáta na vianočný strom nie je vždy jednoduché

Ilustračné foto

Vytypované stromy si prídu obzrieť zodpovední pracovníci.

Povolenie na výrub dostane len taký strom, pri ktorom je opodstatnený dôvod na jeho výrub v zmysle platnej legislatívy.

Ak ste vlastníkom stromu, ktorý spĺňa podmienky výrubu, alebo o takomto strome viete, môžete sa prihlásiť ma mestskom úrade alebo u organizátora Vianočných trhov do 30. septrembra 2015.

Kontakty: tel.: 033/32 36 107, e-mail: info@vianocnatrnava.sk a info@trnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2015 14:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hľadá sa vhodný kandidát na vianočný strom. Ak o nejakom viete, prihláste sa”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.