reklama

Dobrovoľníci zabezpečili pre Modranku vianočný strom, miestnu časť Trnavy zdobí krásny smrek

Absenciu vianočnej výzdoby v Modranke sa rozhodla riešiť skupina dobrovoľníkov z radov miestnych obyvateľov. Ich snaha bola napokon úspešná. Vďaka ich úsiliu zdobí Modranku vianočný smrek.

„Silnejúci dopyt obyvateľov miestnej časti Trnavy po chýbajúcej vianočnej výzdobe vyústil do rozhodnutia zabezpečiť vianočný strom. Myšlienku skupiny dobrovoľníkov sa napokon podarilo dotiahnuť do úspešného konca,“ informovala Martina Šarvaicová.

Krásny vianočný smrek darovala Modranke majiteľka zo Šúroviec. Inštalácia stromu prebehla v sobotu 8. decembra.

Iniciátori tejto akcie sa rozhodli, že slávnostne rozsvietia stromček aj za prítomnosti obyvateľov – a aj tých najmenších, ktorých čakala sladká odmena. Mnohí priniesli aj dekorácie na vyzdobenie stromčeka.

„Udalosť sa stretla s pozitívnymi ohlasmi a rozžiarila očká detí, srdcia dospelých aj starších obyvateľov z Modranky a blízkeho okolia,“ skonštatovala Martina Šarvaicová s vyslovila želanie, aby sa z tohto podujatia stala v Modranke pekná a milá tradícia.

Ulož ako PDF
Napísal 11. decembra 2018 11:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dobrovoľníci zabezpečili pre Modranku vianočný strom, miestnu časť Trnavy zdobí krásny smrek”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.