reklama

Na Trojičnom námestí už stojí vianočný strom, rozžiari sa o dva týždne

Na Martina, v piatok 11. 11. 2011 krátko po desiatej hodine dopoludnia, osadilo mesto Trnava na Trojičnom námestí prvý z troch vianočných stromov.

Viac ako dvadsať metrov vysoký strieborný smrek pochádza z Trnavy. Mestu ho venoval ako vianočný dar Trnavčan zo Sambucusovej ulice. Osadenie stromu trvalo približne hodinu a pol a prebehlo bez problémov.

Strom sa rozžiari v piatok 25. novembra o 17. hodine pri príležitosti otvorenia Vianočných trhov.

Strieborný smrek sa od 11.novembra vyníma na Trojočnom námestí

Hlavnú ulicu ozdobí smrek z rovnakej ulice, ktorý mesto tiež získalo darom. Tretí vianočný strom dotvorí atmosféru adventu na Námestí sv. Mikuláša pri Bazilike.

VIDEO: Inštalácia vianočného stromu na Trojičnom námestí

Začiatkom týždňa začalo mesto aj s inštaláciou vianočnej výzdoby v historickom centre.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2011 13:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Trojičnom námestí už stojí vianočný strom, rozžiari sa o dva týždne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.