reklama

Oslávme spolu Dni Arborie

Moderná mestská štvrť Arboria Park sa postupne rozrastá a pri príležitosti kolaudácie ďalších vchodov bytového domu Slnečná a otvorenia priestranného parku v dňoch 9. – 11. 10. 2015 chystá Dni Arborie. Lucron Development na Dni Arborie pozýva všetkých, ktorí chcú na vlastné oči vidieť, prečo je Arboria Park najvýhodnejšie bývanie v Trnave, ale aj tých, čo chcú stráviť pár chvíľ relaxom v spoločnosti svojich najbližších. Čaká na vás zaujímavý program nielen pre dospelých, ale aj pre deti a sobotný deň vyvrcholí koncertom trnavského speváka Bystríka.

Počas DNÍ ARBORIE bude na návštevníkov čakať bohatý program. Počas celého víkendu vám budú k dispozícii predajcovia, ktorí záujemcov prevedú vzorovými bytmi a ukážu vám nové byty v predaji.

To, ako získať najvýhodnejšie bývanie v Trnave, poradí hypotekárny špecialista, ktorý vám pomôže získať najlepší hypotekárny úrok.

titulka_1
VIZU1

Foto: Lucron Development

K dispozícii bude pre všetkých aj interiérový dizajnér, ktorý vám pomôže zariadiť váš nový byt v Arboria Parku. Keď budete mať chuť na relax, môžete si oddýchnuť a vychutnať malé pohostenie, kávičku či limonádu v Café Arboria.

„Dni Arborie prinášajú nielen možnosť porozprávať sa s odborníkmi na bývanie, ale hlavne príležitosť stráviť príjemný čas s rodinou, priamo v parku Arborie,“ dodáva Peter Kavecký, obchodný riaditeľ Lucron Development.

S obedom si starosti nerobte, budú na vás čakať pravé francúzske palacinky. V sobotu sa môžete tešiť aj na ochutnávku vín Terra Parna a celú sobotu zavŕši o 15:00 nenapodobiteľnou atmosférou koncert nášho krajana Bystríka.

Na svoje si prídu aj tí najmenší, pre ktorých sú pripravené mnohé atrakcie ako kreslenie na tvár, fotokútik, trampolína či skákací hrad. O zábavu sa im počas celého poobedia budú starať aj usmiati animátori.

Viac informácií na www.arboria.sk.

(PR článok)

bystrik
V sobotu vystúpi v rámci Dní Arborie populárny Bystrík

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2015 18:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.