reklama

Arboria otvorí v sobotu pod oknami letné kino. Vstup je voľný

Reklamu nahradia cvrčky, kolu limonády a filmové plátno sa presťahuje na jednu noc do Relax Parku v Arborii. Už túto sobotu 17. augusta od 21:30.

Sídliskovú romantiku ako z filmu môžete zažiť v Arborii v Relax Parku už túto sobotu v letnom kine.

Od 21:30 sa tu bude premietať v rámci Leta v Arborii americká komédia Macík.

Film si hlasovaním vybrali sami Trnavčania na sociálnych sieťach zo štyroch obľúbených titulov. Vstup do letného kina je voľný. Aj pre vás, kto prídete v papučiach z Veternej, ale aj pre vás z Prednádražia či Tulipánu.

Otvorená mestská štvrť Arboria chce totiž prinášať zaujímavý program pre všetkých obyvateľov mesta.

Do kina si stačí pribaliť deku na sedenie v tráve alebo si uchytiť jedno z pohodlných ležadiel, ktoré budú pre vás pripravené. Popcorn baliť nemusíte, o pukance bude postarané.

Film Macík rozpovie nevšedný príbeh o plyšovom medveďovi, ktorý žije život starého mládenca. Už táto kombinácia znamená, že sa nasmejete na mnohých bizarných situáciách.

A keď zistíte, že tvorcom filmu je Seth McFarlane, ktorý stojí za jedným z najúspešnejších seriálov všetkých dôb – Family Guy, je vám už určite jasné, že sa schuti zasmejete.

Komáre pozvánku na premietanie nedostali. Ak sa ich však zopár príde pozrieť, zdarma budú na mieste k dispozícii aj repelenty.

Kto bude počas filmu smädný, osviežiť sa môže v stánku s nápojmi.

Viac informácií o podujatí
nájdete na Facebooku – www.facebook.com/events/439290106797283/

Macíkom sa Letné kino v Arborii ani zďaleka nekončí. Trnavčanov čaká ešte bohatý program.

O najbližšom filme letného kina môžete rozhodnúť aj vy hlasovaním na Facebooku trnavskej Arborie – https://www.facebook.com/ArboriaTrnava/.

Okrem filmových nocí je pripravený pestrý program, na svoje si prídu deti aj dospelí.

Tím Arborie už teraz usilovne pracuje na Dni otvorených dverí. K dispozícii budú aj vzorové byty, kde si môžete vyskúšať, aké je to bývať na najlepšej adrese v meste.

Predaj nových bytov na Súhvezdnej je už spustený. Ak hľadáte bývanie v modernej mestskej štvrti obklopenej zeleňou, určite si vyberiete na stránke www.arboria.sk/byty/suhvezdna.

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2019 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.