reklama

Radnica zapája do tvorby rozpočtu verejnosť, Trnavčania môžu hlasovať o prioritách

K tvorbe rozpočtu na rok 2016 pozýva mesto aj verejnosť. Trnavčania môžu prostredníctvom online formulára uviesť oblasti, ktoré sú podľa nich prioritné, prípadne napísať a podporiť vlastný návrh.

Prvou z ponúkaných možností bolo podujatie Trnavský rínek, kde mohli návštevníci v mestskom stánku vyplniť dotazník a vhodiť ho do pripravenej schránky.

Teraz mesto prichádza s online dotazníkom, v ktorom okrem možnosti zaškrtnúť tri z desiatich oblastí, môžu účastníci ankety dopísať aj svoj vlastný návrh, ktorý podľa nich mesta v ponuke chýba.

radnica

Ilustračné foto

„Cieľom ankety je zapojiť verejnosť do určovania priorít rozpočtu. Chceme, aby výsledky hlasovania a určenie priorít zo strany občanov mali aj reálne dopady na samotný rozpočet. Vysledky ankety určite zohľadníme pri navyšovaní jednotlivých kapitol rozpočtu na budúci rok,“ uviedol primátor Peter Bročka.

Zapojiť sa do online dotazníka môžete po kliknutí na tento odkaz.

Vyhodnotenie ankety prebehne v priebehu novembra a o jej výsledkoch bude trnavská samospráva informovať.

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2015 19:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Radnica zapája do tvorby rozpočtu verejnosť, Trnavčania môžu hlasovať o prioritách”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.