reklama

Prednáška Kambodža, krajina zázrakov prinesie poznanie aj dobročinnosť

Dobročinnosť a poznanie v jednom ponúkne náštevníkom a priaznivcom cestovateľských dobrodružstiev prednáška Kambodža, krajina zázrakov.

Podujatie sa uskutoční v kine Oko na Námestí J.Herdu 2 v Trnave v utorok 24. novembra o 19. hodine.

Kambodžu, jedinečnú krajinu ležiacu na Indočínskom polostrove v susedstve Thajska, Laosu a Vietnamu v juhovýchodnej Ázii, priblíži cestovateľka a organizátorka akcie Silvia Žatková.

kambodza

Silvia sľubuje návštevníkom prednášky dobrodružnú cestu sprostredkovanú vlastnými zážitkami a skúsenosťami.

Podujatie má zároveň aj charitatívny rozmer.

Okrem toho, že všetci zainteresovaní sa zapojili bez nároku na honorát, výťažok z podujatie odovzdajú Fakultnej nemocnici v Trnave.

Podujatie nájdete aj na Facebooku (link).

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2015 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.